Baudžiamosios bylos duomenimis, 2024 m. balandžio 14 d. policijos pareigūnė, vykdydama savo pareigas, į vieną iš Kauno policijos budėtojų postą pristatė asmenis, sulaikytus dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Tuomet, gavusi kolegos leidimą, atsisėdo prie jo stalo pasinaudoti kompiuteriu ir pastebėjo piniginę su iš jos kyšančia 100 eurų vertės kupiūra. Neįtardama, kad patalpa yra filmuojama, paėmė piniginę, ištraukė iš jos pinigus ir įsidėjo į savo kelnių kišenę. Iš viso 215 eurų.

Piniginės savininkas, vakare pastebėjęs vagystę, peržiūrėjo vaizdo įrašus ir kilus įtarimui, kad jo pinigus galėjo pasisavinti policijos pareigūnė, apie tai informavo Imuniteto valdybos pareigūnus.

Itin greitą ikiteisminį tyrimą atliko Policijos departamento Imuniteto valdybos Kauno apygardos skyriaus pareigūnai, tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Byla baigta supaprastinta tvarka, surašius pareiškimą dėl bylos užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, nes kaltinamoji policijos pareigūnė apie vagystę prisipažino, grąžino pavogtus pinigus ir nuoširdžiai gailėjosi dėl tokio savo poelgio.

Kaltinamoji nesutikdama su teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme, per keturiolika dienų nuo jo gavimo dienos turi teisę paprašyti surengti bylos nagrinėjimą teisme. Jei šia teise nepasinaudoja – teismo baudžiamasis įsakymas įsigalioja ir yra neskundžiamas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)