Pasak jo, bankas pastebi, kad susidomėjimas parduodamu turtu labai didelis, domisi pasaulyje gerai žinomi investuotojai į nekilnojamojo turto rinką.
SEB grupės strategija numato, kad grupė pati neturi ir nevaldo nekilnojamojo turto, o reikalingas veiklai patalpas nuomojasi iš specializuotų bendrovių.
Grupė parduoda 47 nekilnojamojo turto objektus, kuriuose šiuo metu įsikūrę SEB grupės bankai ir jų padaliniai. Parduotuose pastatuose SEB nuomosis patalpas.
Dar 15 objektų SEB patalpų nesinuomos arba sudarys tik trumpalaikes nuomos sutartis. Bendra visų objektų vertė - apie 200 mln. eurų (690,6 mln. litų).
Lietuvoje parduodami 26 objektai, bendras pastatų, kuriuose SEB grupė išsinuomos patalpas ilgam laikotarpiui, plotas - apie 14 tūkst. kvadratinių metrų.
Latvijoje parduodami 22 objektai, kurių bendras plotas - beveik 28 tūkst. kvadratinių metrų. Estijoje parduodama 14 objektų, iš kurių SEB pasiliks 13-oje (bendras plotas - daugiau nei 31 tūkst. kvadratinių metrų).
Sandorio patarėjais tapo "SEB Vilfima", "Catella" ir "SEB Enskilda". Jie parengė informaciją apie pardavimą, ji išsiuntinėta keliems šimtams Lietuvos bei užsienio bendrovių. Tuo pat metu kiti Lietuvoje veikiantys bankai jiems priklausančių statinių pardavimo neforsuoja.
Banko "DnB Nord" centrinė būstinė Vilniuje yra banko nuosavybė. Pasak šio banko atstovų, parduotas tik tas turtas, kurio plotas buvo gerokai didesnis nei to reikėjo. Tas pasakytina apie padalinius Lietuvoje, kurių priežiūra kainavo daugiau nei duodama nauda.
"Hansabanko" atstovai teigė turintys "optimalų" skaičių pastatų ir visais jais naudojasi.