Dėl to Valerija Firsova vėliau buvo priversta išeiti iš darbo. Ji savo skunde rašė, jog jos adresu buvo pasakyta daug vulgarių žodžių, priekabiautojo elgesys vertė ją nervintis, ji jautėsi pažeminta, buvo kišamasi į jos asmeninį gyvenimą, braunamasi į jos asmeninę erdvę. Vadovo žodžiai skambėjo lyg pareiškimas, jog ji turinti jam „atsidėkoti“, jei nori likti darbe.
Komisija nusprendė, kad lygių galimybių kontrolieriai neatsižvelgė į visas aplinkybes bei liudytojų parodymus. Kaip skelbė spauda, pagrindas įspėti A.Raškevičių buvo tik V.Firsovos pateiktas garso įrašas ir jame nuskambėjusi frazė: „Reikia numauti tas gražias kelnytes ir pavardės neklausti“.
A.Raškevičius ir jo bendradarbiai aiškino, kad tai – frazė iš anekdoto. Bendrovės „Neo ranga“ darbuotojai tikino, kad visi buvusios darbuotojos kaltinimai yra prasimanymas.
Su kontrolierės paskirtu įspėjimu A.Raškevičius nesutiko ir kreipėsi į Vyriausiąją administracinių ginčų komisiją. Išnagrinėjusi vyriškio skundą, komisija pareikštą įspėjimą panaikino.
2006 metų vasarą daryti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentų tyrimai rodo, kad Lietuvoje seksualinį priekabiavimą bent kartą patyrė 21 procentas moterų ir 15 procentų vyrų.