Tačiau balsuojant dėl jos atsistatydinimo skyriaus taryboje nepavyko surinkti balsų daugumos.
Skyriaus taryba nepritarė ir Juozo Oleko pasiūlymui palikti situaciją tokią, kokia ji yra bei frakcijai teikti savo atstovą į laisvą Vilniaus vicemero postą.
Į dvi stovyklas susiskaldžiusi sostinės socdemų taryba išsiskirstė įpareigojusi frakciją Vilniaus taryboje susirinkti pirmadienį ir susitarti, kaip toliau dirbti.
„Jeigu trys frakcijos nariai jau pasakė, kad nepasitiki seniūne, tai jie negali pirmadienį pasakyti, kad pasitikės“, - DELFI komentavo R. Adomavičius.
Anksčiau kalbėjęs, kad dabartinė sostinės valdančioji koalicija „deje, bet turės pasikeisti“, ketvirtadienį politikas nebuvo toks kategoriškas: „Koalicijoje turi atsirasti aiški jėgų persvara. Jeigu tai neįvyks, miestas ir toliau stumdysis migloje, kurioje labai patogu savanaudiškai veikti įvairaus plauko veikėjams“.
„Moraliai nematau reikalo atsistatydinti iš pareigų, nes tarybos nepasitikėjimas nebuvo pareikštas, - DELFI sakė J. Žeimienė. - Nesu asmeniškai prisirišusi prie jokios koalicijos, tačiau šiandien galioja tarybos sprendimas (dėl koalicijos su “Tvarka ir teisingumu” bei Lenkų rinkimų akcija - DELFI), kurį mes vykdome, o jeigu bus pasiūlyti kitokie sprendimai, reikės juos svarstyti ir ieškoti geriausio varianto”.
Vilniaus miesto savivaldybės taryboje valdančiąją koaliciją šiuo metu sudaro 12 narių skaičiuojanti frakcija „Tvarka ir teisingumas", Lietuvos socialdemokratų (6) ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (6) frakcijos.
Nepriklausoma frakcija, turinti 4 narius, derasi dėl prisijungimo prie valdančiųjų.
Opozicijoje dirba Liberalų ir centro sąjunga (9), Tėvynės sąjunga (10) ir Liberalų sąjūdžio atstovai (4).