„Teisingo sprendimo privalėjau tikėtis, nes nieko nepadariusi buvau, manau, teisininkai viską supranta", - po teismo sakė O. Laurišienė. Ji teigė tikinti, jog dar grįš į darbą teisme: „Nors vienai dienai".
Nuo 1970-ųjų metų teisėja dirbanti O. Laurišienė dėl atleidimo iš pareigų nekaltino šalies vadovo. „Prezidentui duoda dokumentus, jis neturėjo kito pasirinkimo", - sakė teisėja. O. Laurišienė neslėpė, kad sunkiausia jai buvo, kai šalies vadovas ją atleido iš pareigų.
Pagal Teismų įstatymą panaikinus apkaltinamąjį nuosprendį O. Laurišienei turėtų būti grąžintas atlyginimas bei sumokėta algos dalis už neteisėtą pravaikštą. Jeigu valstybė gražiuoju nesutiks grąžinti atlyginimo, teisėja neatmeta galimybės bylinėtis. „O ką man daryti? Su manimi pusantrų metų bylinėjosi", - po teismo sakė ji.
Šiaulių apygardos teismas O. Laurišienę buvo išteisinęs, o Lietuvos apeliacinis teismas – nuteisęs. Teisėjai už tarnybinių pareigų neatlikimą buvo skirta 50 MGL bauda.
Teisėja į pareigūnų akiratį pateko prieš pusantrų metų pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo vienos panevėžietės byloje. Skandalas kilo paaiškėjus, kad sutuoktinius teisėja išskyrė vyrui net nedalyvaujant teisme. Tuo metu jis buvo suimtas, o apie skyrybas sužinojo tik išėjęs į laisvę. Panevėžietė Jūratė Machankovienė į posėdį buvo atsivedusi kitą vyrą, kurį pristatė kaip savo sutuoktinį.
LAT pabrėžė, kad bylą nagrinėjusi teisėja yra nekalta, dėl kito asmens, atvesto į bylos nagrinėjimą, atsakomybę turėtų prisiimti J. Machankovienė.