Pelikanai namie varžovams nusileido 89:97 (21:21, 22:23, 28:26, 18:27). „Thunder“ žengė į antrą NBA atkrintamųjų etapą, kuriame susikaus su Los Andželo „Clippers“ ir Dalaso „Mavericks“ poros nugalėtoja.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 19 taškų (6/14 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną metimą, perėmė kamuolį, bet triskart suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Tai galėjo būti paskutinės JV rungtynės su „Pelicans“ marškinėliais, nes šią vasarą baigia galioti centro sutartis su ekipa. Kiek anksčiau NBA sezonas pasibaigė ir kitam lietuviui Domantui Saboniui.

„Pelicans“ visą seriją vertėsi be savo lyderio Ziono Williamsono, o tai ypač jautėsi puolime – ši nė karto neperkopė 100 taškų ribos ir vidutiniškai rinko vos po 89,5 taško.

Viso mačo metu nė vienai ekipai nepavyko įgauti apčiuopiamo pranašumo, o ketvirtame kėlinyje „Pelicans“ pirmavo 80:75. Tačiau „Thunder“ spurtavo 18:2 ir likus žaisti tris minutes atitrūko 93:82, o šeimininkai atsitiesti nesugebėjo.

„Pelicans“ šiame mače realizavo vos 8 tritaškius iš 34.

„Thunder“ ekipą į pergalę vedė Shai Gilgeousas-Alexanderis (10 atk. kam.) ir Jalenas Williamsas (8 atk. kam.) pelnę po 24 taškus. Už J. Valančiūną „Pelicans“ gretose rezultatyvesnis buvo tik C.J. McCollumas su 20 taškų, o ekipai itin trūko Brandono Ingramo indėlio – puolėjas sukrapštė vos 8 taškus (2/14 met.).

„Pelicans“: C.J. McCollumas 20, J. Valančiūnas 19 (13 atk. kam.), N. Marshallas 16, H. Jonesas 11.

„Thunder“: Sh. Gilgeousas-Alexanderis ir J. Williamsas po 24, C. Holmgrenas ir J. Giddey po 14, L. Dortas 11.