Taip pat Rytuose savo sienas apgynė antrą vietą reguliariajame sezone konferencijoje užėmę Niujorko „Knicks“.

Tomo Thibodeau auklėtiniai 111:104 (25:34, 33:12, 21:36, 32:22) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ pajėgas.

„Knicks“ varžovų krepšį atakavo žemesniu nei 40 procentų taiklumu, tačiau įspūdingai pranoko oponentus kovoje po krepšiais – 55 prieš 33 sugriebtus kamuolius.

Niujorkiečius į priekį vedė po 22 taškus sumetę Jalenas Brunsonas (8/26 metimai iš žaidimo, 7 rez. perd., 5 klaidos) ir Joshas Hartas (13 atk. kam.). Atsarginiai Milesas McBride'as pridėjo 21 (5/7 tritaškiai), o Bojanas Bogdanovičius – 13 taškų.

Pensilvanijos valstijos atstovų gretose išsiskyrė Tyrese'as Maxey su 33 (14/26 metimai iš žaidimo) ir Joelis Embiidas su 29 (8/22 metimai iš žaidimo). 18 taškų pasiūlė Kyle'as Lowry.

Beje, šios ekipos atkrintamosiose susitinka pirmą kartą nuo 1989-ųjų, kai jų garbę gynė Patrickas Ewingas ir Charlesas Barkley.

NBA čempionų titulą ginantys Denverio „Nuggets“ savo arenoje 114:103 (25:33, 32:27, 32:18, 25:25) pranoko Los Andželo „Lakers“ vyrus.

Praėjusių metų Vakarų konferencijos finalininkų akistatoje, pernai pasibaigusioje sausu rezultatu 4-0, du kėlinius vyko grumtynės taškas į tašką, bet po ilgosios pertraukos Kolorado klubas perėmė iniciatyvą ir susikrovė lemiamą 14 taškų atsargą — 89:75.

Vienas pagrindinių kandidatų į šio sezono MVP prizą Nikola Jokičius sukaupė 32 taškus (14/20 dvitaškių, 1/3 tritaškis, 1/2 bauda), 12 nusiimtų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Jamalas Murray'us finišavo su 22 (10 rez. perd.), o Michaelas Porteris – su 19 taškų.

Kaliforniečimas 32 taškus parūpino Anthony Davisas (12/19 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8/9 baudų, 14 atk. kam.), 27 taškus – LeBronas Jamesas (8 rez. perd., 7 klaidos).

Kitoje intriguojančioje poroje Minesotos „Timberwolves“ savo tvirtovėje 120:95 (27:28, 34:23, 31:21, 28:23) sutriuškino Finikso „Suns“ kolektyvą.

Lūžis rungtynėse įvyko antrame ir trečiame kėliniuose, per kuriuos „Vilkai“ atitrūko 20 taškų atstumu ir jį išlaikė.

Ryškiausias Mineapolio komandoje buvo Anthony Edwardsas, įskraidinęs 33 taškus (10/16 dvitaškių, 4/8 tritaškiai, 1/2 bauda, 9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 klaidos).

Karlas-Anthony Townsas suvertė 19, Nickeilas Alexanderis Walkeris – 18, o Rudy Gobertas – 14 taškų (16 atk. kam.).

Kevinas Durantas atsakė 31 (9/15 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 7/9 baudos), Devinas Bookeris – 18 (5/16 metimai iš žaidimo), o Bradley Bealas – 15 taškų.

Sekmadienį savo santykius Rytuose pradės aiškintis Bostono „Celtics“ ir Majamio „Heat“ bei Milvokio „Bucks“ ir Indianos „Pacers.

O Vakaruose susirems Oklahomos Sičio „Thunder“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu bei Los Andželo „Clippers“ ir Dalaso „Mavericks“.