Anot Seimo vicepirmininko, sprendimas parduoti dalį senojo pastato ir perkelti Seimą į naują vietą sudarytų galimybę Seimui įsikurti šiuolaikiškesniame pastate, neišleidus papildomai mokesčių mokėtojų pinigų, kaip, jo žodžiais, buvo pasielgta Vilniaus savivaldybės atveju.
"Šiuolaikiškesnis pastatas reikalingas - šiuo atžvilgiu atsiliekame nuo Estijos bei kitų Europos parlamentų. Tai turi būti reprezentacinis pastatas, kur užsienio delegacijos, Lietuvos žmonės ateitų ir jaustų, kad tai vieta, į kurią norima lygiuotis", - sakė G. Steponavičius.
Seimo vicepirmininkas atkreipė dėmesį, jog Seimo rūmai - istorinė vieta, kur buvo paskelbtas Nepriklausomybės atkūrimo aktas ir kuri buvo ginama per Sausio 13-ąją. Pasak jo, būtų galima palikti dalį šio pastato - Seimo I rūmus - kaip memorialą.
"Tačiau šalia yra milžiniškas žemės sklypas, yra kiti dveji rūmai - buvę Profsąjungų rūmai ir buvusi ministerija. Tai gremėzdiškas pastatas. Važiuojantieji pro šalį tikriausiai pastebi, jog tai nėra "blizgantis" pastatas. Taigi reikia diskutuoti apie įvairius sprendimus", - svarstė G. Steponavičius.
Liberalcentristas pabrėžė atstovaująs parlamentinei opozicijai, "nediktuojančiai madų" priimant sprendimus, ir nesiūląs vieno konkretaus sprendimo, bet tik raginąs diskutuoti.