Šiuo metu Panevėžyje gyvenantis pensininkas R.Pusvaškis KGB buvo užverbuotas 1975 metais. Tuomet jis dirbo gamykloje "Ekranas". Bendradarbiavimas su saugumu truko iki 1983 metų.
R.Pusvaškis turėjo slapyvardį "Vytas". KGB darbuotojai prašė jo duomenų apie į Vakarus pabėgusį bendradarbį, taip pat rinkti informaciją apie šio nelegaliai išvykusio į užsienį asmens gimines - motiną ir seserį. R.Pusvaškis turėdavo rašyti pranešimus ir apie savo aplinkos žmones, su kuriais bendraudavo, KGB ypač domino informacija apie tuos, kurie kritiškai vertino sovietinę santvarką.
Šiuo metu Šiauliuose gyvenantis ir niekur nedirbantis O.Galskis KGB Šiaulių skyriuje buvo užverbuotas 1982 metais. Jis dirbo 10 vidurinėje mokykloje, paskui Šiaulių televizorių gamykloje. O.Galskis turėjo slapyvardį "Artūras".
Remiantis Lietuvos ypatingojo archyvo dokumentais, LSSR KGB iš agento "Artūras" prašė informacijos apie JAV gyvenančius gimines, taip pat apie negatyvius reiškinius mokinių ir mokytojų tarpe.
V.Armalis šiuo metu dirba bendrovėje "Respublikos leidiniai" korespondentu, anksčiau dirbo "Komjaunimo tiesos", "Tiesos" redakcijose žurnalistu, žurnalo "Kinas" redakcijoje - atsakinguoju sekretoriumi, Eltos korespondentu, "Žaliosios Lietuvos" redaktoriaus pavaduotoju. KGB jį užverbavo 1978 metais, jo slapyvardis - "Adomas". Saugumą domino žurnalisto kolegų pažiūros ir nuostatos.
Pasak Liustracijos komisijos, visi minėtieji asmenys nevykdė Lietuvos Respublikos asmenų, slapta bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, registracijos, prisipažinimo, įskaitos ir prisipažinusiųjų apsaugos įstatymo reikalavimų ir Valstybės saugumo departamente neužsiregistravo.
Liustracijos komisija yra išnagrinėjusi 119 asmenų bylų. 49 pripažinti bendradarbiavę su sovietinio saugumo slaptosiomis tarnybomis. Keliolika nesutikusiųjų su komisijos sprendimais bylinėjasi teismuose, 29 pavardės paskelbtos "Valstybės žiniose".