Jaučiasi apgauti
Klubo įkūrėjas verslininkas Šarūnas Navickis pripažino, kad klubas paskelbė bankrotą, nes nebesugebėjo išsilaikyti. Už balandį esą uždirbta kone perpus mažiau pajamų.
„Derėjomės su „Akropoliu“, kad palauktų bent iki rudens, tačiau praėjusią savaitę mums liepė išsikraustyti, o kitą dieną atjungė vandenį ir elektrą. Turėjome arba didinti kainas, arba bankrutuoti“, – tikino Š.Navickis.
Klaipėdos apygardos teismas įmonės prašymu iškėlė bankroto bylą. Klubą pamėgę lankytojai piktinosi buvę apgauti, mat vos prieš kelias savaites pirko abonementus keliems mėnesiams į priekį.
Nuolatinius klientus viliojo akcija, kurios metu įsigijus teisę lankytis klube tris mėnesius ar pusmetį, taikytos nuolaidos.
Dėl atlygio – į teismą
Š.Navickis neslėpė, kad klubą sužlugdė skolos, tačiau nei jis nei „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis nesakė, kiek klubas buvo įsiskolinęs.O.Zibalis paneigė pasklidusias kalbas apie neva dėl padidintos nuomos kainos sužlugusį verslą – neseniai „Akropolyje“ duris užvėrė ne tik sporto klubas, bet ir greta veikęs restoranas.
„Ir klubas, ir restoranas uždaryti tikrai ne dėl nuomos kainos. Klubas nebesugebėjo išsilaikyti, o greta esančiose tuščiose patalpose atsiras naujas restoranas. Norime paįvairinti mūsų virtuvę“, – aiškino O.Zibalis.
Klubo įkūrėjas Š.Navickis negalėjo pažadėti, kad buvę klientai atgaus sumokėtus pinigus. Pirmiausiai bankrutavusi įmonė turės atsiskaityti su valstybinėmis įstaigomis ir kreditoriais.
„Nukentėjusieji turi kreiptis į teismą, ir tik jis spręs, ar atlyginti žalą ir kaip. Tai vienintelė galimybė“, – tvirtino Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Klaipėdos apskrities skyriaus vyriausiasis specialistas Domas Šukys.