Meras sakė pateiksiąs visus reikiamus dokumentus Viešųjų pirkimų tarnybai ir Seimo antikorupcijos komisijai, o dėl šių institucijų išvadų nesibaiminantis. Pasak J. Imbraso, įstatymas leidžia projektuotoją pasirinkti neskelbiamų derybų būdu. Prašomus dokumentus jis žadėjo pateikti ir opozicijai.
„Jūs paklauskite tų, kurie apie tai kalbėjo. Kodėl, neturėdami konkrečių dokumentų, pradeda prielaidas pateikti kaip faktus““, - kalbėjo J. Imbrasas, paklaustas, kam buvo naudingos spekuliacijos dėl dvigubai didesnės stadiono kainos.
DELFI primena, kad įtarimų dėl esą neskaidrios stadiono statybos kilo po to, kai dienraštis „Lietuvos rytas“ parašė, jog pagal sudarytą sutartį stadiono kaina gali išaugti iki 700 milijonų litų. Dienraštis rašė, kad stadiono kainą padvigubinti ar padaryti dar didesnę gali sutartyje tarp savivaldybės, „Vilniaus kapitalinės statybos“ ir rangovo statybų bendrovės „Veikmė“ numatyta išlaidų metodika.
Vilnius vicemeras liberaldemokratas Evaldas Lementauskas praėjusį penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė prašysiąs dienraščio paneigti pasirodžiusią informaciją. Jis tvirtino, kad konservatoriai priešinasi Tūkstantmečio stadiono statybai ant Šeškinės kalno siekdami sužlugdyti stadiono statybą, o jam skiriamas lėšas panaudoti Kauno arenai. Konservatoriai gynėsi tenorį sužinoti tikslią stadiono statybų kainą.
Trečiadienį grupė Vilniuje išrinktų Seimo narių bendru laišku kreipėsi į premjerą Gediminą Kirkilą, prašydami Vyriausybės neskirti lėšų Nacionalinio stadiono statybai tol, kol nebus pateikta išsami projekto finansinė ir juridinė analizė. Kitu atveju, Seimo narių įsitikinimu, Vyriausybė bei asmeninį pažadą skirti valstybės pinigus davęs premjeras privalės prisiimti ir asmeninę atsakomybę dėl šio projekto.