Serbija ir Juodkalnija – Slovėnija 82:83 (17:13, 19:27, 19:21, 27:22).

Susitikimo pradžioje serbai buvo įgyję nežymią persvarą, tačiau daug sėkmingiau antrąjį kėlinuką sužaidę slovėnai ją panaikino ir įgijo keturių taškų pranašumą, kurį išlaikė per visą trečiąjį ketvirtį.

Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui Serbijos ir Juodkalnijos ekipa spurtavo ir jos pranašumas siekė 10 taškų (72:62), tačiau per likusį laiką puikiai sužaidę slovėnai pavijo varžovus (79:82). Paskutinėmis susitikimo sekundėmis tolimą metimą pataikęs ir varžovus prasižengti privertęs Erazemas Lorbekas išlygino rezultatą (82:82), o realizavęs baudos metimą slovėnas išplėšė pergalę.

Serbijai ir Juodkalnijai: Igoris Rakočevičius - 19 taškų, Dejanas Bodiroga - 18, Marko Jaričius - 12, Nenadas Krstičius - 12, Dejanas Milojevičius - 7, Vule Avdalovičius - 5, Vladimiras Radmanovičius - 4, Aleksandras Pavlovičius - 4, Milanas Gurovičius - 1, (Darko Miličičius).

Slovėnijai: Sani Bečirovičius - 13, Beno Udrihas - 13, Erazemas Lorbekas - 12, Primožas Brežecas - 11, Goranas Jurakas - 8, Marko Maravičius - 8, Jaka Lakovičius - 7, Marko Miličius - 4, Radoslavas Nesterovičius - 4, Aleksandras Capinas - 3, (Nebojša Joksimovičius, Urošas Slokaras).

Rusija – Prancūzija 73:69 (16:22, 18:15, 15:9, 24:23).

Rungtynes sėkmingiau pradėję prancūzai po kelių iš eilės Boriso Diaw taiklių metimų įgijo 6 taškų pranašumą, tačiau antrojo kėlinuko pradžioje 10:2 spurtavę rusai persvėrė rezultatą (26:24). Ketvirčio pabaigoje po taiklių Tony Parkerio tolimų metimų prancūzams pavyko susigrąžinti nežymų pranašumą.

Po pertraukos aikštelėje vyko atkakli kova, o mačo pabaigoje daugiausiai Johno Roberto Holdeno pastangomis Rusijos krepšininkams pavyko įgyti saugų pranašumą ir laimėti rungtynes.

Rusijai: Sergejus Monia - 17, Johnas Robertas Holdenas - 16, Andrejus Kirilenka - 13, Viktoras Chriapa - 13, Aleksejus Savrasenka - 7, Fiodoras Licholitovas - 3, Zacharas Pašutinas - 2, Nikita Morgunovas - 2, (Antonas Ponkrašovas, Vladimiras Djačiokas, Piotras Samoilenka).

Prancūzijai: Borisas Diaw - 17, Florentas Pietrusas - 15, Mickaelis Gelabale - 13, Tony Parkeris - 10, Jerome'as Schimittas - 4, Claude'as Marquis - 4, Antoine'as Rigaudeau - 3, Mickaelis Pietrusas - 3, (Alainas Digbeu, Sacha Giffa).

Penktadienį (09.02) turnyro pusfinaliuose susitiks Rusija – Italija ir Slovėnija – Turkija, o dėl 5 vietos rungtyniaus Prancūzijos bei Serbijos ir Juodkalnijos rinktinės.