Mugėje buvo galima paragauti šviežių, burnoje tirpstančių pyragų ir traškiųjų vaflių, kuriuos kepė mokytojos, vaikų mamos ir net patys vaikai. Saldumynų paviljone laukė staigmena – pyragas iš daržovių, kuriam abejingų neliko.
Prekybos kampelis viliojo margaspalviais mokinių rankų darbo gaminiais. Išsikeitus eurus „Kaziuko valiutos keitykloje“ į mugės pinigus – ziukus, reikėjo tik išsirinkti suvenyrus, kurie atrodė vieni už kitus gražesni. Mokiniai, pasipuošę tautiniais drabužiais, siūlė įsigyti: dekoruotų taupyklių ir rėmelių nuotraukoms ar paveiksliukams, kiaušinių stovelių Velykiniam stalui ir kitų šios šventės akcentų, įmantriai susuktų iš spalvoto popieriaus gėlių, džiovintais augalais puoštų atviručių, molio pakabukų ir daugybę kitų, su meile, jų pačių pagamintų rankdarbių. Juos papildė suaugusiųjų dekupažo būrelio puošti daiktai: skrynelės, pakabos, rėmeliai, laikrodis ir kitos smulkmenos, mielos širdžiai ir akiai.
Mėgstantieji netikėtumus bandė laimę „Aukso puode“ ir „Laimės šulinyje“ ar sutiko pasipuošti savo veidukus meniškais piešiniais.
Bene didžiausia mugės naujovė – šachmatų turnyras. Vaikai galėjo pademonstruoti savo įgūdžius šachmatų pasaulyje, o nemokantieji jais žaisti, rinkosi šaškes. Nugalėtojų laukė prizai-staigmenos.
Mokytojus ir mokinius itin džiugino gausus apsilankiusiųjų tėvelių skaičius ir puiki renginio nuotaika. Mokinių tėveliai negalėjo atsidžiaugti vaikų darbais ir meniniais gebėjimais bei jautėsi dėkingi būrelių mokytojams už šaunias menines idėjas ir pagalbą mokiniams jas įgyvendinant.