Atsakomasis mačas Madride vyks gegužės 8 dieną.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo „Real“ futbolininkai. Po Tony Krooso perdavimo įvartį pelnė Vinicius Junioras (24’).

Antrajį kėlinį bavarai pradėjo itin galingai. 53-iąją rungtynių minutę Leroy’us Sane išlygino rezultatą (1:1), o po keturių minučių Lucas Vasquezas prasižengė savo baudos aikštelėje, o šią situaciją išnaudojo Harry Kane’as realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Visgi šeimininkams nepavyko išlaikyti trapaus pranašumo. 83-iąją minutę Kimas Min-Jae prasižėngė baudos aikštelėje, o Vinicius Junioras atseikėjo antrąjį savo įvartį bei išlygino rezultatą (2:2).

Per likusį rungtynių laiką komandoms nepavyko palenkti rezultato savo naudai, tad ekipoms savo likimą teks spręsti Madride.

Trečiadienį startuos antrasis Čempionų lygos pusfinalis, kuriame Dortmundo „Borussia“ namuose priims PSG futbolininkus.