Jis juokiasi, kad vykdamas pas odontologą antrų marškinių pasikeisti nebeima, nes iš streso prakaituoti nebėra reikalo. Vis tik vieno dalyko savo šypsenoje jis nusprendė nekeisti – scenos žvaigždės vizitine kortele tapusio tarpo tarp priekinių dantų.
Dingo baimė šypsotis
„Galiu pasakyti tik tiek: aš nebebijau šypsotis. Anksčiau netvarkingi dantys buvo mano kompleksas, kuris šiek tiek erzindavo. Kartais net stengdavausi paslėpti šypseną mikrofonu. O dabar jau drąsiai galėsiu atitraukti jį toliau nuo savęs. Tačiau labiausiai pokyčių rezultatais džiaugiasi vaikai ir žmona“, – juokiasi Ž. Žvagulis.
Pirmajame etape dainininkui buvo pašalinti du jau nebepataisomai sugedę dantys. Jų vietoje įsriegti implantai, atkurtos atitinkamos kaulo struktūros ir viskas paruošta protezavimui, kurį po kelių mėnesių Ž. Žvaguliui atliko „Grožio chirurgijos“ klinikos gydytoja odontologė Ingrida Žiugždaitė-Rezeckienė.
„Po to, kai buvo sugydytos esminės problemos, Ž. Žvaguliui pageidaujant baltesnės šypsenos ir lygių, tvarkingų dantų, mes jam atlikome estetinį dantų plombavimą. Tačiau pagrindinis dainininko reikalavimas buvo išsaugoti jo vizitine kortele tapusį tarpą tarp dantų. Šioje vietoje jis buvo neperkalbamas“, – šypsosi „Grožio chirurgijos“ klinikos gydytoja odontologė Rūta Abloževičienė.
Pasak Ž. Žvagulio, nuolat būnant žmonių ir kamerų dėmesio centre, itin svarbu turėti gražią, tvarkingą šypseną. Tačiau atliekant kai kurias dainas, jam būtina švilpauti, o be legendinio tarpo tarp priekinių dantų – to daryti jis negalėtų. Apskritai atlikėjas nemato reikalo keisti to, kas duota iš prigimties. Dainininko žmona Irena Starošaitė jam irgi pritarė. Jos nuomone, tai ne tik vizualiai netrukdo, bet ir sudaro bent dalį atlikėjo savitumo.
Baimė – jau praeityje
Pats Ž. Žvagulis kelis mėnesius trukusios procedūrų eigos plačiau pakomentuoti negalėjo, mat specialistai jas atliko taikydami dalinę trumpalaikę „narkozę“ – sedaciją, kurios metu jis lengvai miegojo. Dainininkas itin džiaugiasi šiuo metodu, nes dėl didžiulės baimės, pastaruosius kelis dešimtmečius jis nesilankė pas odontologus ir nesprendė akivaizdžių problemų.
„Grožio chirurgija“ pakeitė mano požiūrį į dantų gydymą. Mane užmigdo ir aš nieko nebijau, nežinau, kas vyksta ir man labai ramu. Anksčiau būdavo taip, kad iš anksto susitaręs vizitui pas odontologą ir jau atvykęs prie kabineto durų, sugalvodavau įvairiausių pasiteisinimų bei, tiesiogine ta žodžio prasme, pabėgdavau. Yra buvę ir taip, kad tik pradėjus taisyti dantis ir suleidus nuskausminamuosius, tiesiog atsistojau ir išėjau iš kabineto. O dabar – ateinu, pamiegu ir išeinu. Net nežinau kas vyko, nejaučiau jokios baimės ar skausmo. Tad jeigu yra galimybė nesikankinti, geriau nesikankinti“, – teigia dainininkas.
Pasak R.Abloževičienės, atlikti estetinį plombavimą taikant sedaciją yra gana sudėtinga, bet su šiuo pacientu, kurio burnos ertmė yra itin jautri, kito varianto tiesiog nebuvo. Vis dėlto rezultatai džiugina ne tik gydytojus, bet ir patį atlikėją bei jo šeimą.