„Pacers“ krepšininkai išvykoje 130:109 (39:27, 31:28, 31:29, 29:25) įveikė Niujorko „Knicks“ ekipą ir laimėjo seriją 4:3.

„Savo komandai pasakiau, kad laimėjęs septintąsias rungtynes „Madison Square Garden“ arenoje įsirašai į istoriją. Tai yra labai sunku“, – po mačo sakė „Pacers“ treneris Rickas Carlisle’as.

Paskutinį kartą Indianos komanda Rytų konferencijos finalą buvo pasiekusi dar 2014 m. Šiame jų jau laukia geriausia reguliaraus sezono ekipa – Bostono „Celtics“.

„Pacers“ pergalingose rungtynėse krepšį iš žaidimo atakavo net 67,1 proc. taiklumu – tai yra naujas NBA atkrintamųjų rekordas.

Per pirmą mačo pusę svečiai pataikė net 29 metimus iš 38 ir pirmavo 70:55. Trečią kėlinį „Knicks“ pradėjo spurtu 12:3, priartėjo per šešių taškų atstumą, bet vėliau tris atakas iš eilės pabaigė klaidomis, o tuo pasinaudojusi „Pacers“ vėl pabėgo 84:70.

Paskutiniu dūriu Niujorko komandai tapo lyderio Jaleno Brunsono trauma – gynėjas antroje mačo pusėje susilaužė ranką. Komandai nepadėjo Juliusas Randle’as, Mitchellas Robinsonas, Bojanas Bogdanovičius, į aikštę grįžęs OG Anunoby sužaidė vos penkias minutes, o Joshas Hartas rungtyniavo traumuotas.

Nugalėtojams Tyrese’as Haliburtonas pelnė 26 taškus (6/12 trit.), po 20 pridėjo Andrew Nembhardas ir Pascalis Siakamas. „Knicks“ į priekį tempė Donte DiVincenzo – 39 taškais (9/15 trit.).

„Knicks“: D. DiVincenzo 39 (9/15 trit.), A. Burksas 26, J. Brunsonas 17 (9 rez. perd.), J. Hartas 10.

„Pacers“: T. Haliburtonas 26, A. Nembhardas ir P. Siakamas po 20, A. Nesmithas 19, M. Turneris 17, T.J. McConnellas 12.