Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:2.

Rungtynių eiga:

Pirmasis kėlinys:

4 min. „Wolves“ šiose rungtynėse verčiasi be Jeffo Tayloro, o susitikimą sėkmingai pradėjo „Ryto“ puolimo lyderis Marcusas Fosteris pataikęs du tritaškius paeiliui. G. Žibėno auklėtiniai pirmauja 12:7.

6 min. Regimantas Miniotas pelno 5 taškus be atsako ir „Vilkai“ jau priekyje – 16:14.

10 min. Nominalių šeimininkų lyderiui Rasheedui Sulaimonui atsinaujino traumą, dėl kurios pastarasis paliko aikštę. Ketvirčio pabaigoje pasirodė ir pirmosios aistros. Christianas Mekowulu atliko įspūdingą dėjimą, po kurio šis demonstravo emocijas. Po šio momento aukštaūgis buvo nubaustas technine pražanga. Kėlinį vainikavo Arno Veličkos tritaškis iš savo aikštės pusės. Po pirmųjų dešimties minučių „Wolves“ pirmauja minimaliu skirtumu – 24:23.

Antrasis kėlinys:

13 min. Geros naujienos „Wolves“. R. Sulaimonas grįžo į aikštę, o šie išlaiko trapų pranašumą prieš savo varžovus – 33:31.

15 min. Pirmasis rimtesnis pavojaus signalas „Rytui“. Šeimininkai laimi atkarpą 9:3 ir susikrauna didžiausią persvarą šį vakarą – 39:31.

18 min. A. Žagaras ir R. Sulaimonas pataiko po tritaškį, J. Gorhamas atsako metimu iš vidutinio nuotolio. „Wolves“ priekyje jau dviženkliu skirtumu – 48:38.

20 min. Sąstingis Vilniaus „Ryto“ puolime, o dar keturis taškus pridėję „Vilkai“ į pertrauką išsineša rekordinį pranašumą – 52:38.

Trečiasis kėlinys:

23 min. Sunki trečiojo ketvirčio pradžia „Rytui“. Po Eigirdo Žukausko tritaškio komandas jau skiria 19 taškų – 61:42.

26 min. Nerezultatyvi atkarpa rungtynėse, bet „Wolves“ ir toliau dominuoja – 65:44.

28 min. Martynas Echodas užsidirba nesportinę pražangą, po kurios apsižodžiavo su C. Mekowulu – 72:48.

30 min. Intriga rungtynėse sklaidosi. Toliau dominuojantys šeimininkai tolsta – 78:50.

Ketvirtas kėlinys:

33 min. „Rytui“ pavyko kiek sušvelninti deficitą – 84:64.

36 min. A. Žagaras ir A. Velička apsikeitė tritaškiais – 90:71.

39 min. „Rytas“ dar pajėgė sumažinti deficitą iki vienženklio, bet nugalėtojo klausimas jau buvo išspręstas anksčiau – 95:86

„Wolves“: Arturas Žagaras 18 (4/6 tritaškių, 7 rez. perd., 6 išpr. praž.), Eigirdas Žukauskas 16 (3/4 tritaškių, 5 atk. kam.), Tre’Shawnas Thurmanas 14 (3/5 tritaškių, 4 atk. kam.), Regimantas Miniotas 11 (6 atk. kam., 5 per. kam.), Arnas Beručka ir Vaidas Kariniauskas (5/13 dvitaškių) po 10, Christianas Mekowulu 8 (10 atk. kam., 3 per. kam.), Rasheedas Sulaimonas 6 (2/4 tritaškių), Kristupas Žemaitis 4 (4 rez. perd.).

„Rytas“: Justinas Gorhamas 16 (4 atk. kam.), Arnas Velička 15 (4/5 tritaškių, 4 atk. kam.), Marcusas Fosteris 13 (3/5 tritaškių), R.J. Cole’as 11 (4 rez. perd.), Javinas DeLaurier 9 (7 atk. kam.), Margiris Normantas 8 (6 atk. kam., 4 klaidos).

Po pirmų dviejų karštų susirėmimų serijos rezultatas buvo lygus – 1-1. „Vilkai“ pirmieji sudavė smūgį (96:85), bet rytiečiai atsitiesė ir laimėjo net 113:75.

Trečiasis susitikimas vėl sėkmingesnis buvo „Ryto“ krepšininkams, kurie persvėrė serijos rezultatą savo naudai (86:78).

G. Žibėno auklėtiniai reguliariajame sezone finišavo antri, tačiau namų aikštės pranašumo pusfinalyje neturi – visi mačai vyksta toje pačioje „Twinsbet“ arenoje.

Ketvirtfinalyje „Rytas“ 2-0 susitvarkė su Jonavos „CBet“, o „Wolves“ 2-1 palaužė Klaipėdos „Neptūną“.

Savo varžovo didžiajame LKL finale jau laukia čempiono vardą ginantis Kauno „Žalgiris“, kuris 3-0 pranoko Panevėžio „7bet-Lietkabelį“.