Pirmame susitikime prieš savaitę „Panevėžys“ namuose Helsinkio klubą sutriuškino 3:0 (1:0).

38-ąją atsakomųjų rungtynių minutę aikštės šeimininkai HJK pirmą kartą šiame etape pralaužė panevėžiečių gynybą. Santeri Hostikka atliko sėkmingą reidą kairiajame krašte, po kurio pasiuntė aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o galva kamuolį į vartus pasiuntė puolėjas Lee Erwinas.

Tiesa, panevėžiečiai atsitiesė akimirksniu, kai 45-ąją minutę Ernestas Veliulis pasinaudojo varžovų klaida ir vienas pats išspruko į kontrataką. Perbėgęs pusę aikštės su kamuoliu, saugas pasiuntė stiprų smūgį į vartų viršų, išlygino rungtynių rezultatą ir suteikė saviškiams gerą nuotaiką prieš ilgąją pertrauką.

Antrajame kėlinyje pusprogių turėjo abi komandos, tačiau rezultato pakeisti nebepavyko niekam, o panevėžiečiai, aišku, tuo skųstis negalėjo.

FK „Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos II atrankos etape žais su Balstogės „Jagiellonia“ ekipa (Lenkija), o burtų sprendimu Helsinkio klubas pasirodymą tęs UEFA Konferencijos lygos atrankos III etape.