Šis prietaisas tvirtinamas ant nugaros kaip kuprinė ir prijungiamas prie kojų, rašo „Autonews“. Nors šis kostiumas neturi jokio galios šaltinio, jis suteikia reikšmingą paramą viršutinei gamyklų darbininkų kūno ir rankų daliai.
„Ekso vest“ bandymuose dalyvaus 30 gamyklos darbininkų. Siekiama patvirtinti šio prietaiso efektyvumą ir galimybę racionaliau eikvoti organizmo resursus, ypač vyresnio amžiaus gamyklos darbininkų atveju. Bandymų dalyviai teigia nebeįsivaizduojantys, kaip jie anksčiau galėjo dirbti be šio prietaiso.
Šios gamyklos administracija jau dabar svarsto galimybę ir toliau naudoti gamykloje egzoskeletus su elektra varomais jėgos mechanizmais. Tokie prietaisai galės dar labiau padidinti darbo efektyvumą dėl itin stipriai padidinamų žmogaus pajėgumų.
Jau anksčiau korėjiečių automobilių gamintoja „Hyundai“ pristatė egzoskeleto prototipą, kurį inžinieriai pavadino geležinio žmogaus kostiumu. Jie teigė esantys įsitikinę, kad tokios technologijos bus aktyviai naudojamos gamybos srityje, kariuomenėje ir netgi medicinoje, kur galėtų tapti fizinės reabilitacijos priemonėmis.