„Toyota Baltic AS“ rinkodaros skyriaus generalinis direktorius Marek Maide teigia, kad pagalba kelyje apima tiesioginę pagalbą kelyje, konsultacijas telefonu ir transporto priemonių vilkimą iki artimiausios oficialios „Toyota“ atstovybės. Parama apima automobilių vilkimą įvykus įvairiems nelaimingiems atsitikimams: sprogus padangai arba pasibaigus degalams, išsikrovus akumuliatoriui, pametus automobilio raktelius ar palikus juos transporto priemonės viduje, taip pat įvykus mechaniniam gedimui ar patekus į eismo įvykį.

„Šia iniciatyva siekiame išreikšti palaikymą žmonėms, kurių darbas ir pastangos teikiant būtinąją pagalbą šiuo ekstremaliu metu yra neįkainojami – medicinos, gelbėjimo tarnybų ir policijos personalui. Užtikrinti, kad šie žmonės pasiekia savo kelionės tikslą ir užtikrinti jų mobilumą krizės metu reiškia užtikrinti visų mūsų saugumą“, – teigia Marek Maide.

Iniciatyva pradėta bendradarbiaujant su pagalbą kelyje Baltijos šalyse teikiančia bendrove „Green Wave“.

„Visi priešakinėse linijose dirbantys žmonės gali gauti reikiamą pagalbą bet kuriuo paros metu paskambinę telefono numeriu 8 8007 4442 ir ištarę raktinį žodį, kuriuo pasidalinta su ligoninių bei gelbėjimo tarnybų personalu. Atsiliepęs „Green Wave“ operatorius suteiks visą reikiamą pagalbą“, – sako „Green Wave“ generalinis direktorius Martin Netz.

Pasauliui susidūrus su koronaviruso pandemija, „Toyota Motor Europe“ gamyklos, distributoriai, atstovybių tinklas bei kiti „Toyota“ subjektai Europoje įvairiais būdais reagavo į juos supančių bendruomenių poreikius, pirmenybę teikiant sveikatos priežiūros ir skubios pagalbos tarnybų rėmimui. Pavyzdžiui, tokioms organizacijoms kaip Raudonasis Kryžius ir kitoms ne pelno siekiančioms bei visuomeninėms organizacijoms suteikta šimtai transporto priemonių, taip pat dalintasi „Toyota Production System“ patirtimi ir techninėmis žiniomis, leidžiančiomis ligoninėms geriau valdyti ir paskirstyti savo personalą, kad būtų galima susitvarkyti su papildomu darbo krūviu ir greičiau surinkti medicininę įrangą.

Pagalbos kelyje paslaugos, skirtos palaikyti priešakinėse linijose dirbančius žmones, taikomos medicinos personalui (gydytojams, slaugytojams, paramedikams, vaistininkams ir kitiems medicinos sektoriaus darbuotojams, taip pat ir privačios medicinos sektoriaus darbuotojams); policijos pareigūnams (policijos pareigūnams, pagalbiniams policijos pareigūnams, municipalinės policijos pareigūnams, kitiems policijos pareigūnams) ir gelbėtojams (gelbėtojams, ugniagesiams, greitosios medicinos pagalbos darbuotojams ir kitiems šios srities darbuotojams). Pagalbos kelyje paslaugos yra nemokamos ir galioja nuo 2020 m. gegužės 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)