Būstas įsikūręs naujos statybos pastate, kuriame yra atskiras įėjimas ir privati terasa. Aukštuose, kurių kvadratūra suskirstyta į 28, 26 ir 18 kv. m, reikėjo išnaudoti kiekvieną centimetrą, todėl Justina nusprendė išsaugoti erdvę ir palikti kuo daugiau ploto praėjimams. Kadangi butas išsidėstęs per tris aukštus, o biudžetas – aiškiai apibrėžtas, kūrėja pasirinko sukurti praktišką ir ergonomišką interjerą.
Pagrindiniu akcentu tapo laiptai – juos dizainerė norėjo sukurti perteikiančius estetikos, lengvumo ir modernumo jausmą. Po laiptais suprojektuota baldinė sistema su lentynomis padeda paslėpti buityje naudojamus prietaisus ir išlaikyti estetinį vaizdą.
Šiame būste karaliauja šviesios ir lengvos spalvos – sienos nudažytos pilkšvai. Projektuotoja balsvus atspalvius vadina „oru“, nes jie optiškai padidina mažas erdves ir suteikia daugiau šviesos. Ąžuolinės grindys tapo dizainerės favoritėmis: „Parinkau išraiškingesnės tekstūros – pilko atspalvio, su išryškintomis medžio rievėmis. Nieko nėra malonesnio, kaip liesti natūralų ąžuolą. Durys, grindjuostės bei laiptai taip pat ąžuoliniai. Šios detalės sujungia visus aukštus.“
Dizainerė derino Lietuvoje ir užsienyje pagamintus baldus. Nors turi daug mėgstamų užsienio gamintojų, kūrėja mieliau renkasi kokybišką lietuvišką produkciją. Pavyzdžiui, šiame interjere pritaikyta: sieninė spinta, drabužinė, virtuvės baldai, laiptai, romanetės. Svetainėje kabantis originalus šviestuvas – taip pat nagingų lietuvių meistrų darbas. Šviesos įtaiso tekstūra primena betoną, tačiau jis sukurtas iš popieriaus.
Lietuviškas dizainas vertas dėmesio, todėl, kurdama šį interjerą ir dirbdama prie kitų projektų, dizainerė išlaiko savo stilių ir erdvių matymą: „Tendencijos ateina ir išeina. Apsisukus laiko ratui, sugrįžta. Gera matyti pokyčius ir naujus sprendimus, bet svarbiau išlaikyti savąjį identitetą, būti ištikimam savo charakteriui, būti išskirtiniam kuriant savitumą.“