Kodėl burnos skalavimo skystis efektyvus

Mėtų aromato burnos skalavimo skystis – tai dirbtiniais kvapikliais papildytas antibakterinis tirpalas, turintis antiseptinių savybių. Jis ne tik padeda atsikratyti prasto burnos kvapo, bet ir kovoja su jo šaltiniais, kuriais dažniausiai tampa bakterijos. Nors burnos skalavimo ir namų švarinimo palyginimas gali sukelti nuostabą, jis nėra nepagrįstas: juk tikslas abiem atvejais – atsikratyti bakterijų, neretai tampančių prasto kvapo ir įvairių ligų priežastimis.

Burnos skalavimo skysčio naudojimas tvarkantis

Netrukus sužinosite, kaip panaudoti burnos skalavimo skystį švarinant bakterijų labiausiai mėgstamas vietas. Portale 21OAK išskirta keletas tvarkantis atliekamų darbų, su kuriais susidoroti padės ši nuostabi burnos higienos priemonė.

Priverčia suspindėti unitazą

Burnos skalavimo skystis gali tapti kuo puikiausiu klozetui valyti skirtos priemonės pakaitalu. Kad unitazas suspindėtų ir padvelktų gaivumu, pakaks vos ketvirtadalio puodelio burnos higienai skirto tirpalo. Tiesiog supilkite šį kiekį į klozetą ir palaukite 30 minučių, kad spėtų pasireikšti skysčio poveikis. Praėjus pusvalandžiui, iššveiskite klozetą specialiai tam skirtu šepečiu.

Naikina prastą skalbinių kvapą

Į skalbinius įsimetęs sunkiai įveikiamas kvapas – didelė problema. Jei nuo drabužių po skalbimo ir toliau kažkuo nemaloniai trenkia, veikiausiai jų audinyje užsiveisė bakterijų. Tačiau tereikia skalbiant, be skalbimo priemonės, įpilti dar ir puodelį burnos skalavimo skysčio ir pasibaigus skalbimo ciklui sulauksite visai kitokio rezultato. Antiseptiniai tirpalo ingredientai be pėdsakų sunaikins bakterijas, todėl nuo išskalbtų drabužių padvelks gaiva.

Asociatyvioji nuotr.

Išvalo atliekų smulkintuvą ir vamzdžius

Vamzdžiai, ypač prijungti prie virtuvės kriauklės, neretai ima skleisti specifinį dvoką. To priežastis – prie jų prilipusios yrančios maisto dalelės, tampančios tikromis bakterijų ir pelėsio veisyklomis. Norint atsikratyti šios problemas, reikia įpilti į kriauklės angą šiek tiek burnos skalavimo skysčio ir paleisti maisto atliekų smulkintuvą. Jei kvapas nedingo, procedūrą pamėginkite pakartoti.

Nešvarus vonios kambarys

Kovoja su šiukšlių smarve

Jei tonų šiukšlių neprigaminate, šiukšlių dėžėje atsiduriantys maisto likučiai gali užsistovėti, taigi, pradėti gesti ir smirdėti. Jei nešti šiukšlių dar neketinate, iš kibiro sklindantį dvoką galima pamėginti nuslopinti įmetant burnos skalavimo skysčiu sudrėkintą popierinį rankšluostį. Skysčiui garuojant skleidžiamas kvapas bent kuriam laikui nugalės smarvę.

Atstoja stiklo valiklį

Gal skamba neįtikėtinai, tačiau burnos skalavimo skysčiu nuvalyti stikliniai paviršiai tiesiog švyti, be to, ant jų nelieka braukimo žymių. Taigi, burnos higienai skirta priemone galima plauti langus, blizginti veidrodžius, netgi valyti televizoriaus ar kitų įrenginių ekranus, jei jie neskystakristaliai. Tereikia sudrėkinti burnos skalavimo skysčiu mikropluošto šluostę ir nuvalyti ja stiklinį paviršių.

Nužudo augalus atakuojantį pelėsį ir grybelį

Jei ant kambarinių augalų atsirado grybelio arba pelėsio veisimosi požymių, atskiestas burnos skalavimo skystis turėtų pasiteisinti kovojant su šiomis negerovėmis. Purkštuvo butelyje susimaišykite tirpalą (vandens ir burnos skalavimo skysčio santykis turėtų būti 3 ir 1) ir kartą per savaitę apipurkškite augalus. Tai darykite, kol užkrato požymių neliks.

Nešvarus vonios kambarys

Jei namuose kuo nors nemaloniai atsiduoda, apie pakilią nuotaiką negali būti nė kalbos. Laimei, su kai kuriais erzinančių kvapų šaltiniais – šiukšlių kibiru, virtuvės kriaukle arba unitazu – pavyksta sukovoti pasitelkus antibakterinėmis savybėmis pasižymintį burnos skalavimo skystį. Šis tirpalas laisvai gali tapti net įprasta tvarkantis naudojama valymo priemone.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją