Tuo metu visai negalvojame apie galimus nemalonius netikėtumus namuose ir dėl jų atsirandančius nuostolius. Vis dėlto, kokia tikimybė, kad per Kūčias trūks nuotekų vamzdžiai, o ruošiant kalėdinius pietus ir laukiant svečių užsikirs durų spyna, rašoma draudimo įmonės pranešime?

Maždaug 60 proc. visų atvejų gyventojams prireikia santechnikos remonto paslaugų. O vienas iš penkių kreipiasi dėl elektros vidaus tinklų remonto ar pagalbos su užsikirtusia durų spyna.

„Dažniausiai gyventojams nuostolių sukelia vamzdynų avarijos, todėl reikia periodiškai apžiūrėti, ar nepraleidžia vandens, ar sujungimo vietose neatsiranda žymūs korozijos židiniai. Dar viena dažna problema – užsikimšusi kanalizacija, todėl negalima į ją mesti šiukšlių, o sumažėjus vandens pralaidumui pirmiausia rekomenduojama pabandyti atkimšti su valymo priemonėmis. Namuose svarbu stebėti ir vandenį naudojančios buitinės technikos, maišytuvų ir klozetų žarneles – trūkusios jos yra viena dažniausių užliejimo priežasčių“, – pataria Mindaugas Balinskas, „Compensa Vienna Insurance Group“ žalų departamento vadovas.

Žiemą, atšalus orams, pastebimai ūgteli durų spynų užsikirtimo rizika. Pasak eksperto, taip atsitikus, svarbiausia su replėmis ar kitais įrankiais nebandyti jų atrakinti jėga, nes taip galima dar labiau labiau pakenkti, o kreiptis į specialistus. Tam, kad durys rakintųsi sklandžiai ir lengvai, rekomenduojama reguliariai jas sutepti ir sureguliuoti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)