Vairuotojo pažymėjimo negalėjo atsiimti vietoje, moteriai teko naudotis kurjerių paslaugomis. Nors įprastai už tokią nedidelę siuntą reikėtų susimokėti mažą sumą, tačiau norint atsiimti vairuotojo pažymėjimą, siunčiant per siuntų terminalus, teks susimokėti 4.90eur., o pasirenkant siuntimą nurodytu adresu – 6.99eur.
„Kodėl keičiant pasibaigusio galiojimo vairuotojo pažymėjimą, negalima jo atsiimti atvykus į vietą? Aš gyvenu šalia ir turiu vairuotojo pažymėjimą siųstis per kurjerius. Kodėl? Aš geriau vaikui nupirksiu bilietą į kiną už tą sumą“, – retoriškai klausė „Delfi“ skaitytoja.
Skaitytojos nuomone, tokie įkainiai yra pasipinigavimas iš gyventojų ir turėtų būti kur kas mažesni.
„Tenka daug dirbti su siuntų tarnybomis ir žinau, kokie įkainiai yra pasirašant sutartis, tad galiu drąsiai teigti, kad tai yra pasipinigavimas valstybinės įmonės, kuri ir taip gyvena iš mūsų mokamų mokesčių. Manau tai nėra normalu“, – piktinosi ji.
Situaciją pakomentavo „Regitra“
Pasidalijus šia situacija su „Regitros“ komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadove Ingrida Čiape, ji tikino, kad šiai situacijai paaiškinti yra svarios priežasties.
„Lietuvos pašto“ nurodyti siuntų paslaugų įkainiai galioja įprastoms siuntoms, tuo tarpu „Regitra“ viešo pirkimo būdu įsigyja svarbių asmens dokumentų siuntimo paslaugą (asmens duomenys). Šią paslaugą sudaro ne tik siuntimo įkainis, bet ir siuntos pakuotė, pristatymas bei kt.“, – teigė ji.
Tačiau kodėl atsiimti vairuotojo pažymėjimo moteris negalėjo pati?
„Šiuo metu užsisakant vairuotojo pažymėjimą internetu, jis yra pristatomas į klientui artimiausią paštomatą arba per kurjerį. Toks sprendimas yra laikinas ir priimtas siekiant efektyviai valdyti klientų srautus, nes nuo šių metų liepos 1 d. „Regitra“ pradėjo teikti naują paslaugą – išdavinėti vairuotojo kvalifikacijos korteles. Prognozuojama, jog didžiausias klientų poreikis gauti šiuos dokumentus bus pirmus 4-5 mėnesius. Tikėtina, jog vėliau klientų srautas stabilizuosis“, – sakė ji.