Taip pat skaitykite: Merginų iš Lietuvos kelionė po Indiją: pirmas pasivažinėjimas „nacionaliniu“ traukiniu ir pažintis su vietinėmis laidojimo tradicijomis
Prisipažįstame – nenorėjome palikti nuostabios Polhena šeimos. Nežinojome, ar dar pavyks sutikti tokių gerų žmonių. Visą kelią iki Kandy ilgėjomės smagaus laiko Polhenoje bei grožėjomės vaizdais pro traukinio langus.
Paliekant Polheną. Pekeliui į geležinkelio stotį:
Tiesa, Šri Lankos geležinkeliai labai tvarkingi (palyginus su Indijos) ir bilietus įsigyti įmanoma stotyje.
O kur dar nuostabūs vaizdai bevažiuojant!
Ar esate taip keliavę? Langai, durys atidaryti visą kelią...
O čia - traukinuko vaizdas iš šono:
Šeima vyko į dukros diplomų įteikimo ceremoniją Kendyje. Atvykus į Kendį kartu su šeima apžiūrėjome danties šventyklą (sinh. Dalada Maliga), sekmadienį – budistų šventyklą (sinh. Ambakke Dewalaya).
Labai liūdna, jog į kelias šventyklas bei sodą neįėjome dėl didelių kainų, kurių, beje, vietiniai nemoka. Kur vietiniams nemokama, ten mums – trys šimtai rupijų. Kur vietiniams nemokama – mums tūkstantis penkiasdešimt rupijų (čia be fotoaparato).
Kelioms minutėms buvome pristatytos kaip Šri Lankos šeimos narės, dėl to Budos danties šventyklą pamatėme be nuostolių mūsų kelionės biudžetui.
Ledų pertraukėlė:
Šri Lankos autobuse grojo mūsų muzika. Klausėme „One Dream“, „Help Me Lose My Mind“, o bobulės turėjo progos išgirsti SEL „Gyvenimo man vieno neužtenka“.
Atėjus antradieniui, išaušo blynų diena. Pusryčiams su Rita iškepėme blynus su bananais, na, o vakare vaikinai atsilygino tuo pačiu – blyneliais su kokosu.
O tada Ritai atėjo laikas įdarbinti vieną iš vyrukų:
Keliautojau! Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime universalųjį Barselonos „TOP 10“ vadovą!
Kelionės
Prisijungti prie diskusijos
Rodyti diskusiją (7)