„Žalgiris“ kurį laiką neturės Brady Maneko, kuris dėl čiurnos traumos jau praleido ir šį mačą.

Gerą toną rungtynėms žalgiriečiai uždavė nuo rungtynių pradžios, kai po Igno Brazdeikio tritaškio pirmavo 18:6. Deividas Sirvydis ir Sylvainas Francisko skirtumą augino (25:10), tiesa, iki ketvirčio pabaigos „Nevėžis-Optibet“ pašvelnino rezultatą – 19:27.

Šeimininkų bandymai artėti buvo atremti, nes tritaškius pataikė D. Sirvydis ir Lukas Lekavičius – 45:31. Tuo metu po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ artėjo prie triuškinamo pranašumo atžymos – 61:38. Tiesa, Amitas Ebo buvo kėdainiečių vedlys pirmyn, tad atsilikimas tirpo perpus (55:65), o po trijų ketvirčių „Nevėžis-Optibet“ atsiliko 61:71.

A. Ebo ir Leslie Nkereuwemas toliau išlaikė kėdainiečių viltį gyvą (66:73), o pastarasis netrukus skirtumą rėžė iki vos 5 taškų – 70:75. Liko žaisti dar daugiau nei 5 minutės, I. Brazdeikis su Dovydu Giedraičiu rinko žalgiriečiams reikalingus taškus – 81:73. Galiausiai Tyrone’o Wallace’o tritaškis šeimininkams paliko tik nedidelį šansą (87:76), kurio jie neišnaudojo.

Nugalėtojus į priekį vedė trys žaidėjai: Tyrone’as Wallace’as su 23, Ignas Brazdeikis su 17 ir Deividas Sirvydis su 16 taškų.

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 24 (7/11 tritaškiai, 7 rez. perd.), Leslie Nkereuwemas 13 (5 atk. kam.), Josephas Girardas 11, Fahrudinas Manjgafičius ir Darylas Doualla – po 9 taškus.

„Žalgiris“: Tyrone’as Wallace’as 23 (5/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/6 baudos), Ignas Brazdeikis 17 (5/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 bauda), Deividas Sirvydis 16 (5/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 0/1 baudų), Dovydas Giedraitis ir Sylvainas Francisco – po 7 taškus.

Primename, kad žaliai-balti jau ketvirtadienį dvikova namuose su „Barcelona“ atidarys naująjį Eurolygos sezoną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)