Vietos „76ers“ namuose 117:95 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“, bet daugiausiai atgarsių po šio mačo sulaukė ne rezultatas, o incidentas trečiajame kėlinyje.

Tarpusavyje susikibo du 213 cm ūgio milžinai – „76ers“ atstovas Joelis Embiidas ir svečių vidurio puolėjas Karlas-Anthony Townsas.

Nors smūgių kumščiais išvengta, grumtynės buvo tokios nuožmios, kad jas skirti teko visai grupei krepšininkų ir teisėjams.

Vargais negalais atstumti vienas nuo kito, netrukus abu krepšininkai buvo pašalinti iš aikštės.

Visgi net ir išskirti jie nenurimo J. Embiidas maivėsi prieš publiką, o ši jam atsakė MVP skanduotėmis.

Vėliau kamerūnietis pratęsė varžovo ataką ir spaudos konferencijoje, ir socialiniuose tinkluose.

„Esu liūtas liūtų komandoje, o šiandien mane užpuolė katė“, – šaipėsi jis, aiškinęs, kad sugebėjo įsibrauti į varžovo mintis ir jas užvaldyti, kitaip provokavęs varžovą.

K. A. Townsas į tai atsakė pareiškimu, kad „nesu kekšė, užauginta tarp liūtų.“

Neabejojama, kad abu žaidėjai sulauks NBA sankcijų, nors J. Embiidas viešai tvirtino jų nenusipelnęs, nes „nė karto netrenkė varžovui.“

Embiidas šiose rungtynėse pelnė 13, o Townsas – 19 taškų.