Po šios pergalės vilnietės dviem pergalėmis išsiveržė į priekį prieš antroje vietoje žengiančią RSU ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios išsiveržusi „Kibirkštis“ jau po pirmojo kėlinio susikrovė dviženklę persvarą (27:17), o į ilgąją pertrauką išsinešė 26 taškų pranašumą (51:25).

Po ilgosios pertraukos vilnietės dar labiau supančiojo Rygos ekipą gynybos gniaužtuose – leido pelnyti vos 21 tašką, o pačios užtikrintai apgynė namų tvirtovę.

Vilniaus komandai Gintarė Petronytė per 18 minučių pelnė 25 taškus (9/10 dvitaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko net 36 naudingumo balus.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Mara Mote, kurios sąskaitoje per 25 minutes buvo 8 taškai (1/3 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 10 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 25 (9/10 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 36 naud.), Eglė Zabotkaitė 13 (3/4 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Gabrielė Šulskė 11 (1/5 trit., 9 rez. perd., 5 kld.), Rachel Theriot 10, Gerda Raulušaitytė 8 taškai (6 atk. kam.).

RSU: Evelina Otto 12 (3/13 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam.), Enija Vīksne 10 (3/10 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Māra Mote 8 (6/7 baud., 5 atk. kam.), Katrīna Ozola 7 taškai (2/7 dvit., 5 atk. kam.).

Kitą sekmadienį, kovo 12 d., keturios stipriausios „Adma Moterų lygos“ komandos keliaus į Klaipėdą, kur varžysis „Karalienės taurėje“.

Į renginį žiūrovams įėjimas – nemokamas, o taurės rungtynių ir konkursų gyvas transliacijas bus galima stebėti Delfi portale ir per „Delfi TV“.