Intriga egzistavo tik pirmąsias dešimt rungtynių minučių, po kurių aikštės šeimininkai buvo priekyje (13:11).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai iš Estijos pradėjo dominuoti ir greitai susikrovė pranašumą, kuris po trečiojo kėlinio pasiekė 19 taškų pranašumą (54:35). Per likusį ketvirtį "LSU-Baltai" dar pajėgė sumažinti atsilikimą, tačiau laiko visiškai pasivyti varžovus nepakako.
"LSU-Baltai": Arūnas Sakalauskas 11, Šarūnas Vingelis 9, Vidmantas Sragauskis 8, Žygimantas Skučas 7 taškai.

"Kalev/Cramo": Gary Wilkinsonas 21, Frankas Elegaras (5 atk. kam.) 15, Gregoras Arbetas 9 taškai.

„LSU-Baltai“ vyr. treneris Darius Dikčius: „Šiandien komanda sužaidė blogai, nemačiau noro kovoti, komandos lyderiai prastai vykdė nurodymus. Galbūt krepšininkai patikėjo, kad svarbiausios rungtynės buvo šeštadienį, kai LKL susitikime nugalėjome „Palangą“. Gaila, kad nuvylėme žiūrovus“.

„Kalev /Cramo“ vyr. treneris Alar Varrak: „Mums sunkesnė buvo pirmoji rungtynių dalis, vėliau mes kontroliavome žaidimą. Žaviuosi jumis - turite komandą be legionierių“.

„Juventus“ taip pat pralaimėjo

Dar vieną skaudžią nesėkmę šį sezoną patyrė Utenos "Juventus" (3/4) klubas. Uteniškiai antradienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse svečiuose 81:82 (24:26, 25:17, 22:27, 10:12) nusileido Jelgavos "Jelgava" (3/4) krepšininkams.

Nepaisant šios nesėkmės, uteniškiai išsaugojo tarpusavio rungtynių pranašumą prieš Latvijos ekipą, kadangi namuose laimėjo didesniu skirtumu - 101:96.

Labai rezultatyviai vykusiose rungtynėse uteniškiai spurtavo vos prasidėjus trečiajam kėliniui, kai po Nerijaus Varnelio tolimo metimo bei Dariaus Gvezdausko dvitaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 56:46.

Po Aido Viskonto ir D. Gvezdausko metimų likus žaisti keturias minutes svečiai susigrąžino penkių taškų pranašumą (77:72), tačiau prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas ir vėl buvo lygus - 79:79.

D. Gvedausko dvitaškis dar kartą išvedė į priekį uteniškius (81:79), tačiau aikštės šeimininkai metimu iš po krepšio bei vienu baudos persvėrė rezultatą savo naudai - 82:81. Paskutinei atakai "Juventus" turėjo 16 sekundžių, tačiau pabaigti susitikimo metimu taip ir nesugebėjo.

"Juventus" komanda šį sezoną svečiuose vieno taško skirtumu pralaimi jau trečią kartą.

Utenos klubui 20 taškų surinko Darius Gvezdauskas (dvitaškiai 7/9), 16 - Karolis Petrukonis (dvitaškiai 6/8, 6 atk. kam.), po 11 - Darrickas Leonardas (10 atk. kam.) ir Nerijus Varnelis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Arturas Duselis (20 tšk.), Kristapas Kanbergas (17 tšk.) bei Andris Justovičas (14 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)