Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ pirmauja 2:0.

Didžiausią smūgį svečiai iš Indianos patyrė trečiajame kėlinyje, kuomet koją susižeidė ekipos žvaigždė Tyrese’as Haliburtonas. Į rūbinę iškeliavęs gynėjas daugiau į aikštę nebesugrįžo.

Šoką patyrę „Pacers“ paleido varžovus į priekį. Jayleno Browno vedami Rytų konferencijos reguliaraus sezono nugalėtojai sužaidė solidžią atkarpą bei įgijo dviženklę persvarą (93:80).

Šeimininkai per visą lemiamą ketvirtį neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo. Tris kėlinius iš keturių „Celtics“ pelnė bent po 32 taškus. Toks puolimo uraganas užtikrino šiems antrąją pergalę serijoje.

Minėtasis J. Brownas nugalėtojams pelnė 40 taškų, Jaysonas Tatumas ir Derrickas White’as surinko po 23, Jrue Holiday (10 rez. p.) pridėjo 15 taškų.

„Pacers“ komandai Pascalis Siakamas pelnė 28 taškus, Andrew Nembhardas surinko 16, Obi Toppinas pridėjo 11, rungtynių dėl traumos nebaigęs T. Haliburtonas (8 rez. p.) pelnė 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyks Indianoje.

Vakarų konferencijos finale Dalaso „Mavericks“ 1:0 pirmauja prieš Minesotos „Timberwolves“.