Lietuvis buvo vienas lyderių, tačiau „Bulls“ (2-3) ekipa 81:107 (18:39, 18:17, 22:16, 23:35) nepasipriešino Los Andželo „Lakers“ (3-2) ir į atkrintamąsias nepateko.

M. Buzelis per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 0/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

Įspūdingu dėjimu vėl pasižymėjęs puolėjas visus savo taškus surinko pirmojoje susitikimo pusėje.

„Lakers“ šį kartą žaidė be Bronny Jameso, o pergalę Los Andželo ekipa užsitikrino jau per pirmąjį kėlinį, kai sugebėjo atsiplėšti 39:18.

„Bulls“: Dereonas Seabronas 18 (5 rez. perd.), Matas Buzelis, Henri Drellas ir D.J. Stewardas po 10, Chase’as Audige 7.

„Lakers“: Blake’as Hinsonas 25, Quincy Olivari 20, Mosesas Brownas ir Vincentas Valerio-Bodonas po 10.

M. Buzelis NBA vasaros lygoje fiksavo 16,4 taško ir 4,2 atkovoto kamuolio statistinius vidurkius. Visus mačus lietuvis baigė su dviženkliu taškų skaičiumi.