Vašingtono komanda savo aikštėje penktadienį 118:117 (35:29, 28:32, 22:29, 33:27) palaužė Niujorko „Knicks“ pasipriešinimą.

Didesnę rungtynių laiko dalį pirmavo aikštės šeimininkai, tačiau svečiai atkūrė intrigą ir pabaigoje sugebėjo išsiveržti į priekį. Dramatiškoje dvikovos pabaigoje lemiamais tapo 6 iš eilės „Wizards“ gynėjo Johnny Daviso taškai.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 16 min. pelnė 7 taškus (3/3 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir dukart prasižengė.

Vašingtono komandai 16 taškų pelnė Jordanas Poole’as, po 14 – Jaredas Butleris ir J. Davisas, 12 – Kyle’as Kuzma.

„Knicks“ ekipoje išsiskyrė Jalenas Brunsonas ir Karl-Anthony Townsas, atitinkamai pelnę 27 ir 22 taškus.

Naująjį sezoną „Wizards“ (pasirengimo cikle - 2 pergalės ir 3 pralaimėjimai

) pradės spalio 24 dieną rungtynėmis su čempionų titulą ginančiais Bostono „Celtics“ krepšininkais.

Debiutiniam NBA sezonui besiruošiantis M. Buzelis su „Bulls“ penktadienį savo aikštėje po pratęsimo 139:137 (25:31, 29:30, 38:32, 38:37, 9:7) įveikė Klivlando „Cavaliers“.

M. Buzelis per 15 min. pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, sykį prasižengė ir kartą suklydo. 20-metis krepšininkas šių metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 11-uoju šaukimu.

Didesnę laiko dalį pirmavo „Cavaliers“, tačiau aikštės šeimininkai paskutiniame kėlinyje sugebėjo atkurti intrigą, o Talenas Hortonas-Tuckeris dvitaškiu iš po krepšio paskutinę sekundę išplėšė pratęsimą. Čia jau sėkmė lydėjo Čikagos ekipą, kuri ir triumfavo.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Ayo Dosunmu, po 18 – Nikola Vučevičius ir Zachas LaVine’as, 14 – Jalenas Smithas.

Klivlando ekipoje išsiskyrė Jaretas Allenas, Darius Garlandas ir Donovanas Mitchellas. Jie pelnė atitinkamai 25, 23 ir 22 taškus.

Pasirengimo cikle 3 pergales iškovojusi ir 2 pralaimėjimus patyrusi „Bulls“ reguliarųjį sezoną pradės spalio 23 dieną dvikova su Naujojo Orleano „Pelicans“.