M. Buzeliui šiame mače sunkiai sekėsi sėkmingai atakuoti krepšį. 19-metis per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/11 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius.

Visgi lietuviui pavyko atlikti keletą dėjimų, kurie užvedė susirinkusius sirgalius.

Varžovų gretose nerungtyniavo pirmasis naujokų biržos šaukimas Zaccharie Risacheras.

„Bulls“ į pergalę vedė spindėjęs DJ Stewardas pelnęs 35 taškus.

Pergalę taip pat iškovojo Niujorko „Knicks“ su Roku Jokubaičiu, kuri 91:90 (28:27, 27:18, 21:18, 15:27) palaužė Detroito „Pistons“.

Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 22 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

6 rezultatyvūs perdavimai – tai R. Jokubaičio rekordas vasaros lygoje.