Antrą vietą keturių ekipų L grupės turnyre užimantys Bonos krepšininkai penktame ture svečiuose 92:88 (20:17, 21:24, 24:19, 27:28) įveikė pirmą nesėkmę patyrusią grupės lyderę Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) komandą.

28 taškus nugalėtojams pelnė Jamelas McLeanas, 14 - Kyle'as Weemsas, 12 - Benas Veikalas, kuris likus keturioms sekundėms iki ketvirto kėlinuko pabaigos į aikštės šeimininkų krepšį įmetė pergalę nulėmusį tritaškį.

Per 27 žaidimo minutes lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 5, realizavo visus 3 baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Christopheris Krameris (19 tšk.), Julius Jenkinsas (14 tšk.), Dru Joyce'is (12 tšk.).

Ketvirtą nesėkmę penktose rungtynėse patyrė L grupės autsaiderė Vido Ginevičiaus atstovaujama Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) ekipa, išvykoje 76:100 (16:23, 17:26, 15:26, 28:25) pralaimėjusi Olsto „Okapi Aalstar“ (Belgija) klubui.

Lietuvio sąskaitoje 8 taškai, 6 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, klaida ir pražanga. Per 27 minutes V. Ginevičius pataikė 2 tritaškius iš 7 bei 1 dvitaškį iš 2.

L grupės turnyro lentelė:

1.Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)541419:3679
2.Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija)532377:3768
3.Alsto „Okapi Aalstar“ (Belgija)523403:4167
4.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)514367:4076

Antrą pergalę penktose rungtynėse iškovojo ir galimybę patekti į atkrintamas varžybas išsaugojo trečią vietą K grupėje užimantis Mindaugo Lukauskio atstovaujamas Bursos „Tofaš“ (Turkija) klubas, namuose 76:70 (19:14, 13:15, 25:20, 19:21) įveikęs Noršiopingo „Dolphins“ (Švedija) komandą.

M. Lukauskis į svečių krepšį įmetė 4 taškus, sugriebė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 13 žaidimo minučių puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė vienintelį dvitaškį bei abu baudų metimus.

K grupėje pirmauja penktąją pergalę iš eilės iškovoję Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) krepšininkai, savo aikštėje 76:68 (14:18, 21:18, 24:10, 17:22) nugalėję Južno „Chimik“ (Ukraina) ekipą.

K grupės turnyro lentelė:

1.Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)550417:35010
2.Južno „Chimik“ (Ukraina)523377:3847
3.Bursos „Tofaš“ (Turkija)523383:3917
4.Noršiopingo „Dolphins“ (Švedija)514373:4256

Į ketvirtfinalį, kuriame bus kovojama iki dviejų pergalių, pateks po dvi geriausias grupių komandas.