„Grissin Bon“ puikiai sužaidė pirmą kėlinį bei išsiveržė į priekį 31:17. Antrame ketvirtyje svečiai dar sugebėjo išlaikyti savo pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje Dwightas Hardy smeigė tritaškį ir sumažino „Trabzonspor“ pranašumą iki vienženklio (39:48).

Trečiame ketvirtyje „Grissin Bon“ dar laikėsi, tačiau ketvirčio pabaigoje tas pats D. Hardy smeigė tritaškį ir po ilgos pertraukos išvedė Trabzono krepšininkus į priekį (57:56).

Lemiamame ketvirtyje „Grissin Bon“ visiškai palūžo – įpusėjus ketvirčiui svečiai atsiliko jau 13 taškų skirtumu (61:74). Ir nors paskutinėmis minutėmis „Grissin Bon“ sumažino deficitą, jėgų D. Lavrinovičiaus ekipai vis dėlto neužteko (76:82).

D. Lavrinovičius aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (1/5 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 5 ir užsidirbo 3 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Kitas „Grissin Bon“ lietuvis Rimantas Kaukėnas dėl traumos nerungtyniavo

„Trabzonspor“: Dwightas Hary 20, Andrija Stipanovičius 16, Berkay Candanas 12, Alperis Saruhanas 9, Sertacas Sanli 7.

„Grissin Bon“: Amedeo Della Valle 18, Pietro Aradori 13, Achille Polonara ir Vladimiras Veremeenko po 10, Darjušas Lavrinovičius 9.