Turkijos klubas išvykoje 80:84 (16:19, 23:27, 13:19, 19:28) neprilygo Vilerbano ASVEL (7-22).

„Anadolu Efes“ šiame susitikime nė karto nepirmavo. ASVEL mačo kontrolę perėmė trečiojo kėlinio pradžioje, kai pelnė 9 taškus be atsako ir atitrūko 57:45.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų, bet turkai atsakė 11 taškų be atsako ir paskutinę minutę skirtumas sumenko iki keturių.

Netrukus Shane’o Larkino dvitaškį palydėjo ASVEL klaida ir Rodrigue’o Beaubois tritaškis – 80:81. Po minutės pertraukėlės Parisas Lee smeigė tritaškį, likus žaisti keturias sekundes ir galiausiai įtvirtino Vilerbano ekipos pergalę.

Sėkmės atveju „Anadolu Efes“ pergalėmis būtų pavijusi įkrintamųjų zoną, kurioje – Belgrado „Partizan“ ir „Valencia“ ekipos.

Šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo net 39:24.

ASVEL: T. Luwawu-Cabarroas 21, D. Thomasas 20, Y. Fallas 10.

„Anadolu Efes“: W. Clyburnas 16, D. Thompsonas 15, Sh. Larkinas ir T. Jonesas po 14.