Rungtynių, kurios prasidės 18:50 val. eigą sekite kartu su Delfi.

Rungtynių eiga:

Pirmasis kėlinys:

2 min. Rezultatyvus krepšinis, po Gabrieliaus Maldūno dėjimo į priekį išsiveržė panevėžiečiai – 7:5.

5 min. Komandos kartu sudėjus pataikė septynis tritaškius, o po Arturo Žagaro tolimo metimo „Lietkabelio“ pranašumas sumažėjo iki minimumo – 17:16.

8 min. Sėkmingesnė „Vilkų“ atkarpa, kurie pirmą kartą išsiveržė į priekį – 21:17.

10 min. Rasheedas Sulaimonas taikliu metimu iš vidutinio nuotolio uždaro pirmąjį ketvirtį bei padidina vilniečių pranašumą iki 6 taškų – 27:21.

Antrasis kėlinys:

13 min. Vaidas Kariniauskas pataikė šeštąjį „Vilkų“ tritaškį, bet „Lietkabelis“ į tai atsako šešiais taškais paeiliui – 32:29.

15 min. Minioto dvitaškis bei Žemaičio tritaškis ir „Wolves“ tolsta – 37:29.

18 min. Sirvydis patraukia panevėžiečių puolimą – 42:38

20 min. Sėkminga „Wolves“ kėlinio pabaiga. Šeši paeiliui pelnyti taškai, įgyta dviženklė persvarą, o ketvirtį galingu bloku Maldūnui užbaigė Eigirdas Žukauskas – 48:38.

Trečiasis kėlinys:

23 min. „Lietkabelis“ sėkmingiau pradeda trečiąjį ketvirtį, o po Oreliko tritaškio komandas skiria tik 3 taškai – 52:49.

25 min. Komandos keičiasi taikliais metimais, o „Wolves“ išlaiko trapų pranašumą – 56:52.

26 min. Čanakas užsidirbo techninę pražangą, o po Žukausko tritaškio komandas skiria 9 taškai – 61:52.

28 min. Dar vienas Žukausko tolimas metimas, Thurmano baudų metimai ir vilniečių pranašumas vėl didėja iki dviženklio – 66:56.

30 min. Kėlinį užbaigė Beručkos tritaškis ir vienas taiklus Slavinsko baudos metimas – 71:63.

Ketvirtas kėlinys:

32 min. Sirvydis smeigia tritaškį, bet Thurmanas atstato dviženklį skirtumą – 79:68.

34 min. Sirvydis toliau traukia panevėžiečių puolimą ir Čanako auklėtiniams pavyko priartėti – 79:74.

36 min. „Lietkabelis“ baudų metimais vejasi varžovus – 79:77.

38 min. Penkis taškus iš eilės pelnę „Vilkai“ vėl susigrąžino saugesnį pranašumą – 84:77.

39 min. „Lietkabelis“ spurtuoja 7:0 ir lygina rezultatą – 84:84.

40 min. Bičkauskis perima kamuolį, išprovokuoja pražangą, realizuoja baudos metimus, o kitoje aikštės pusėje Sulaimonas prameta tritaškį – 84:86.

„Wolves Twinsbet“: Tre’Shawnas Thurmanas 21 (9 atk. kam., 27 n.b.), Eigirdas Žukauskas 17, Regimantas Miniotas 14, Rasheedas Sulaimonas 10, Kristupas Žemaitis 8.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 24 (31 n.b.), Dovis Bičkauskis 20, Gediminas Orelikas 11, Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius ir Džiugas Slavinskas – po 7.

Vilniečiai bronzinę seriją pasitinka po įnirtingos bei principinės akistatos prieš „Rytą“. Ten Nedo Pacevičiaus auklėtiniai kitai Vilniaus komandai nusileido 2:3.

Tuo metu panevėžiečiai pusfinalyje bandė mesti iššūkių čempionui Kauno „Žalgiriui“, kuriam pralaimėjo 0:3. Tiesa, serija buvo atkaklesnė nei parodo rezultatas. Antrąsias pusfinalio rungtynes Nenado Čanako auklėtiniai pralaimėjo paskutinę sekundę (89:90), bet lemiami Kevarriuso Hayeso taškai buvo pelnyti po teisėjo klaidos.

Reguliariajame sezone mažojo finalo dalyvės susitiko tris kartus. Du sykius laimėjo „Lietkabelis“, kartą triumfavo „Wolves.

Pirmasis šių ekipų susidūrimas buvo itin dramatiškas, kuomet po dviejų pratęsimų dramos panevėžiečiai 108:105 pranoko savo varžovus.

Vilniečiams nepavyko pasiekti revanšo sekančiose rungtynėse, kurios jau vyko jų namų tvirtovėje (73:78). Visgi trečias kartas nemelavo ir „Wolves“ tiesiog be gailesčio sutriuškino panevėžiečius (109:72).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)