„Sakalams“ talkino buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas, pastarąjį sezoną Utenos „Juventus“ ekipoje žaidęs Karolis Petrukonis, tuo tarpu „Kažkur Matyti“ pasistiprino vasarai į Lietuvą grįžusiu Gabrieliu Maldūnu, kuris žaidžia NCAA lygoje, bei karjerą baigusiu 2011 metų LKL Snaiperiu Edvinu Ruzgu.

Tiesa, „Kažkur matyti“ vertėsi be vieno savo lyderių – Virginijaus Sirvydžio, kuris yra „Sakalų“ vyr. treneris ir šiame mače vadovavo LKL komandai.

„Kažkur matyti“ pirmavo tik rungtynių pradžioje – po Dainiaus Novicko tritaškių rezultatas buvo 3:0 ir 6:4. Iniciatyvą perėmę „Sakalai“ didino persvarą, tačiau „Kažkur Matyti“ nesileido sutriuškinami.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė 21 taškas (29:50), bet „Kažkur Matyti“ po fantastiškos D. Novicko tritaškių serijos ketvirtajame kėlinyje atsilikimą beveik ištirpdė. Likus žaisti 6 minutes komandas teskyrė du taškai – 62:64.

Vis dėlto mačo pabaigoje „Sakalai“ sužaidė solidžiau – iniciatyvos ėmęsis ir 6 taškus spurto metu pelnęs Aivaras Kiaušas grąžino „Sakalams“ dviženklę persvarą. Galiausiai „Kažkur Matyti“ varžovams iš LKL nusileido rezultatu 74:82 (16:28, 13:22, 19:10, 26:22).

Susitikimą vainikavo G. Maldūno „alley-oop“ dėjimas, atliktas paskutinėmis sekundėmis. Dėjimas nebuvo atsitiktinis, mat būtent tokią ataką „Kažkur matyti“ suplanavo paskutinės minutės pertraukėlės metu ir planą įvykdė.