Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai - 4:11. Vilniečiai susizgribo - P. O'Bryantas ir M. Katelynas pelnė taškus, rezultatas tapo lygus - 11:11 (4 min.).

Varžovų ekipoje pradėjo siausti legionierius D.Leonardas, pataikęs tolimą metimą ir dvitaškį - 17:22 (10 min.).

Antrojo ketvirčio pradžioje P. O'Bryantas dėjimu sudrebino uteniškių krepšį, tačiau „Juventus“ sėkmingai žaidė puolime ir nutolo (27:36). Sostinės ekipos vyr. treneris Dirkas Bauermannas nedelsiant paprašė minutės pertraukėlės ir tai pakeitė situaciją aikštėje - ekipos ėjo ilsėtis „Lietuvos rytui“ pirmaujant 40:39 (20 min.).

Po didžiosios pertraukos vilniečiai toliau neketino mažinti rungtynių tempo - pelnė penkis taškus be atsako ir neleido varžovams pasižymėti (45:39, 22 min.). „Juventus“ žaidėjai nepalūžo ir sugebėjo išlyginti rezultatą - 54:54 (30 min.).

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje darbo ėmėsi vilniečių vidurio puolėjas P. O'Bryantas ir gynėjas R. Seibutis - svečiai nutolo 67:56. Netrukus du tritaškius pataikė ir snaiperis J. Blūmas (75:60).

Rungtynių pabaiga buvo formalumas ir „Lietuvos rytas“ laimėjo susitikimą 89:70.

Uteniškių gretose sėkmingiausiai žaidė: Laimonas Kisielius 16, Darrickas Leonardas ir Karolis Petrukonis po 13, Ryanas Olanderis 9 taškai.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Renaldas Seibutis, 12 - Simas Buterlevičius, 11 - Janis Blumas, po 10 - Tautvydas Lydeka, Nemanja Nedovičius ir Patrickas O'Bryantas.