Nuo dvikovos pradžios savo sąlygas aikštėje ėmė diktuoti Maskvos CSKA, sėkmingai gesindama aikštės šeimininkų bandymus perimti iniciatyvą.

D. Itoudžio auklėtiniai pirmoje dvikovos dalyje padidino skirtumą iki dviženklio (52:40) ir jautėsi gan saugiai grįždami į aikštę po didžiosios pertraukos. Taučiau trečio kėlinio pabaigoje „Zenit“ ėmė grėsmingai artėti. Po Billy Barono ir Kevino Pangoso tritaškių įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 3 taškai (67:64).

Svarbiais momentais iniciatyvos ėmėsi K. Pangosas. Buvęs žalgirietis tritaškiu išlygino (70:70), o netrukus pats dvitaškiu persvėrė rezultatą Sankt Peterburgo ekipos naudai.

Likus žaisti 20 sek. po dar vieno K. Pangoso dvitaškio karštai sirgalių palaikomas „Zenit“ pirmavo 74:72, o CSKA ataka baigėsi netaikliu Tornike Šengelijos metimu ir pražanga puolime. Tik vienas aikštės šeimininkų baudos metimas pasiekė tikslą.

Rungtynių įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai per likusias 11 sek. T. Šengelija, atkovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo, smeigė taiklų tritaškį ir išlygino rezultatą (75:75). 3-jų sek. trukusi „Zenit“ ataka buvo nesėkminga ir komandos santykius toliau aiškinosi pratęsime.

Likus žaisti 30 sek. rezultatas buvo lygus 84:84, tačiau tritaškį pataikė Willas Clyburnas, o kitoje aikštės pusėje vėl rezultatą nuo baudų metimo linijos išlygino B. Baronas (87:87).

Paskutinę ataką savo rankose turėję CSKA krepšininkai jos neišnaudojo – W. Clyburno tolimas tritaškis buvo netaiklus ir dvikova persirito į antrą pratęsimą.

„Zenit“ antrą pratęsimą pradėjo spurtu 8:0 (95:87) ir pergalės iš rankų daugiau nepaleido.

Zenit“: Kevinas Pangosas 27 (7/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 4/4 baudos, 9 rez.p.), Billy Baronas 20, Alexas Poytressas 15, Tarikas Blackas ir Willas Thomas po 10.

CSKA: Willas Clyburnas 28 (6/11 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 7/7 baudos), Tornike Šengelija 27 (4/8 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 7/8 baudos, 30 naud.b.), Danielis Hackettas 17, Michaelis Ericas 11, Darrunas Hilliardas 10.

Pirmose tarpusavio rungtynėse CSKA Sankt Peterburge triumfavo 78:73. Kitas serijos rungtynes komandos žais gegužės 22 dieną Maskvoje.

Kitoje pusfinalio poroje Krasnodaro „Lokomtiv“ su Mindaugu Kuzminsku ir traumuotu Mantu Kalniečiu pirmoje dvikovoje po pratęsimo 87:98 nusileido Kazanės „Uniks“ ir atsilieka serijoje 0-1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)