Pietų Amerikiečiai pusfinalyje 71:60 (12:22, 15:11, 24:6, 21:22) įveikė Filipinų rinktinę. Finale sekmadienį Brazilija susitiks su šeimininke Latvija arba Kamerūnu.

Filipinai antrojo kėlinio pradžioje žaidė taip, kad žadėjo dar vieną sensaciją, susikraudami dviženklį pranašumą 24:12.

Vis tik brazilams atsilikimą pavyko sumažinti iki vienženklio, o trečią kėlinį jie pradėjo šešias minutes neleisdami varžovams pelnyti taškų, patys jų surinko 14 ir perėmė iniciatyvą. Trečiąjį ketvirtį jie laimėjo 24:6 ir patys atitrūko – 51:39.

Lemiamo ketvirčio metu Brazilija išlaikė susikurtą pranašumą ir užtikrintai žengė dar vieną žingsnį Paryžiaus olimpinių žaidynių link. Filipinams dar bandant kabintis atsaką davė 41-erių veteranas Marcelinho Huertas, vienas surinkęs 9 taškus.

Nugalėtojams Bruno Caboclo surinko dvigubą dublį – 15 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus. M. Huerteso sąskaitoje – 13 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Filipinų gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs ir 8 kamuolius sugriebęs Justinas Brownlee.

Į žaidynes pateks tik turnyrą laimėjusi rinktinė. Olimpiniai atrankos turnyrai taip pat vyksta Pirėjuje, Valensijoje ir San Chuane, kuriame varžosi ir Lietuva.

Brazilija: B. Caboclo 15 (11 atk. kam.), M. Huertas 13 (7 rez. perd.), L. Diasas 10, Y. Santosas 8.

Filipinai: J. Brownlee 15 (8 atk. kam.), D. Ramosas 13, J.M. Fajardo (10 atk. kam.) ir CJ Perezas po 10.