Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Gustas per 29 minutes įmetė12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovo pražangas, dusyk prasižengė ir net 7 kartus suklydo.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 16 ir 13 taškų surinkę Raitas Keerlesas (8 atk. kam.) ir Rainas Raadikas (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Svenas Kaldre pelnė 12, Dušanas Sišičius – 11 taškų.

„Lietuviškas“ Tartu klubas BBL čempionate sutriuškino Kazachstano ekipą

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) trečią pergalę iš eilės iškovojo Vilmanto Dilio ir Augusto Pečiukevičiaus atstovaujamas Tartu „TU/Rock“ (4/3) klubas.

Šeštadienį Estijos vicečempionai savo aikštėje 84:59 (25:9, 21:14, 22:20, 16:16) sutriuškino Aktau „Kaspiy“ (1/4) krepšininkus iš Kazachstano.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete bei prie pergalės prisidėjo naudingu žaidimu.

V.Dilys per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir dusyk pažeidė taisykles.

A.Pečiukevičius per 24 minutes surinko 7 taškus (2/6 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus), išprovokavo 4 varžovų pražangas ir dukart suklydo.

R. Butauto auklėtiniai patiesė „Ventspils“ krepšininkus

Latvijos pirmenybėse šeštadienį pergalingai startavo Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF krepšininkai.

Šalies čempionai svečiuose minimaliu skirtumu įveikė iki tol be pralaimėjimų žengusią praeito sezono finalininkę Ventspilio „Ventspils“ (8/1) komandą rezultatu 62:61 (13:15, 18:18, 18:19, 13:9).

Nugalėtojams Kenanas Bajramovičius (8 atk. kam., 4 kl.) ir Danielis Brownas (1/7 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam., 6 išpr. praž.) surinko po 13, Artūras Berzinšas (7 atk. kam.) – 11 taškų.

Aikštės šeimininkams Ronaldas Zakis (6 atk. kam.0 pelnė 14, Sandis Valteris – 9 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.