Panevėžiečiai įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje buvo susikrovę dviženklę persvarą (23:10). Visgi varžovai greitai sumažino ir galop persvėrė rezultatą savo naudai (25:26).

„Lietkabelis“ ilgą laiką vijosi savo varžovus, o po Manto Rubštavičiaus tritaškio išlygino rezultatą (62:62).

Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau klostėsi „Hapoel“ klubui, kuris įgijo dviženklį pranašumą (66:76).

Svečiai iš Izraelio sėkmingai išlaikė ir net padidino savo pranašumą bei įsirašė pirmąją pergalę Europos taurės batalijose.

Lemiamame kėlinyje svečiai iš Jeruzalės pelnė net 34 taškus, kai „Lietkabelis“ 18.

Trečiajame ture panevėžiečiai namų arenoje priims svečius iš Graikijos – Salonikų „Aris“.

„Lietkabeliui“ 13 taškų pelnė Dovis Bičkauskis, Giorgios Kalaitzakis ir Oleksandras Kovliaras surinko po 12, Andrija Stipanovičius pridėjo 9 taškus.

„Hapoel“ komandai Jaredas Harperis pelnė 23 taškus, Yovelis Zoosmanas surinko 20.