M. Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (1/0) Graikijos čempionate startavo pergale – svečiuose 70:59 (14:17, 12:12, 18:12, 26:18) įveikė Salonikų „Aris“ (0/1), kuri yra būsima Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ varžovė Europos taurės turnyre.

M. Kuzminskas nugalėtojams per 27 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvitt., 3/4 trit., 1/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Ispanijoje toliau klumpa Vitorijos „Baskonia“ (0/2), kuri namuose 91:95 (16:21, 29:30, 27:24, 19:20) nusileido Andoros „MoraBanc“ (1/1) ekipai.

T. Sedekerskis pralaimėtojams per 26 minutes surinko 14 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), pridėjo 7 atkovotus kamuolius, tris rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

Andoros ekipą į pergalę vedė 24 taškus pelnęs Kyle’as Kuričius.