17 metų 186 cm ūgio krepšininkė per 33 žaidimo minutes į Marijampolės „Sūduvos“ krepšį įmetė 29 taškus (10/19 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 9/11 baudos metimai), sugriebė 11, perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovių metimus, išprovokavo 11 pražangų, gavo bloką, taisykles pažeidė 4 sykius, suklydo 5 kartus ir surinko net 43 naudingumo balus.

L. Juškaitės vedami „Jaunieji talentai“ pateikė kol kas didžiausią šio sezono sensaciją ir namuose 86:72 įveikė šalies vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“.

Antroje vietoje liko Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ vidurio puolėja Vita Žilinskaitė – 30 naudingumo balų.

3–5 vietas pasidalijo net trys krepšininkės: Klaipėdos „Fortūnos“ gynėja Marina Solopova, „Sūduvos“ aukštaūgė Iveta Šalkauskė ir Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ lyderė Laura Svarytė. Šios žaidėjos surinko po 25 naudingumo balus.

Laura Juškaitė

O. Olisevičius – geriausias LKL savaitės žaidėjas

Puikias rungtynes sužaidęs ir „Pieno žvaigždžių“ ekipą į pergalę vedęs Osvaldas Olisevičius pripažintas geriausiu -LKL savaitės žaidėju. Pasvalio ekipa sostinėje 87:85 įveikė „Lietuvos ryto“ krepšininkus, o O. Olisevičius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Puolėjas per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų, pataikė 5 dvitaškius iš 5, 2 tritaškius iš 4 ir realizavo visus keturis baudų metimus. Krepšininkas po krepšiais sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą perėmė kamuolį. „Pieno žvaigždžių“ atstovas surinko 27 naudingumo balus.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pretendavo ir „Žalgirio“ puolėjas Jamesas Andersonas. Amerikiečio taiklūs baudų metimai rungtynėse su „Lietkabeliu“ leido žalgiriečiams iškovoti penkias papildomas minutes, per kurias Lietuvos čempionai palaužė svečių pasipriešinimą. J.Andersonas per 32 minutes pelnė 14 taškų , atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Puolėjas taip pat perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, o pats suklydo 4 kartus.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Jamesas Andersonas („Žalgiris“) – 1 rungtynės, 14 tšk., 9 at. kam., 5 rez. perd., 3 blokai, 27 naud. balai;

Deividas Gailius („Neptūnas“) – 2 rungtynės, 20 tšk., 4 at. kam., 2,5 rez. perd., 25 naud. balai;

Rokas Ūzas („Dzūkija“) – 1 rungtynės, 18 tšk., 7 at. kam., 4 rez. perd., 24 naud. balai;

Jonathanas Lee („Šiauliai“) – 1 rungtynės, 15 tšk., 6 at. kam., 6 rez. perd., 23 naud. balai.

Rashaunas Broadusas („Juventus“) – 1 rungtynės, 14 tšk., 8 at. kam., 5 rez. perd., 21 naud. balas.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!