„Panathinaikos“ nugalėjo 81:76 (15:14, 21:19, 12:26, 33:17) ir varžovams išrašė pirmą nesėkmę pirmenybėse.

Svečius į pergalę vedė Nemanja Nedovičius iš viso pelnė 24 taškus (8/12 met. iš žaidimo, 4/8 trit.).

„Olympiakos“: A. Vezenkovas 19, M. Fall 17, K. Sloukas 10, T. Dorsey 7 taškai.

„Panathinaikos“: N. Nedovič 24, I. Papapetrou 13, L. Kaselakis 11, H. Sant-Roos 10, G. Papagiannis 8.

Graikijos čempionate iki šio vakaro paskutinį kartą Pirėjo „Olympiakos“ ir Atėnų „Panathinaikos“ kovojo dar 2018-ųjų lapkritį.

2019 m. vasarį taurės pusfinalyje kilo didžiulis skandalas: Atėnų OAKA arenoje vykęs pusfinalio mačas po ilgosios pertraukos nebuvo pratęstas.

Vėliau, protestuodamas prieš neva tendencingą teisėjavimą, Pirėjo klubas tame sezone laikėsi duoto žodžio ir nebestojo į kovą prieš PAO ekipą. Graikijos krepšinio federacija „Olympiakos“ klubą ištrėmė į antrą pagal pajėgumą lygą.