Mariaus Grigonio klubas penktosiose finalo rungtynėse 87:82 (20:22, 28:17, 17:25, 22:18) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:2.

OLY dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą (85:82), bet lemiamą ataką likus 7 sekundėms iki ketvirto kėlinio pabaigos paleido Nigelas Williamsas-Gossas, kuris nesugebėjo išsimesti kamuolio per penkias sekundes.

Pergalę šeimininkams baudų metimais įtvirtino M. Grigonis.

Lietuvis rungtyniavo beveik 14 minučių, per kurias pelnė 2 taškus (0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 2 naudingumo balus.

Ignas Brazdeikis rungtynėms registruotas nebuvo.

PAO į triumfą vedė Kostas Sloukas, kuris į buvusios komandos krepšį suvertė 29 taškus, Jerianas Grantas Kendrickas Nunnas surinko 13, Mathiasas Lessortas pridėjo 11 taškų

OLY neišgelbėjo 21 tašką pelnęs Alecas Petersas, Kostas Papanikalaou surinko 18, Nikola Milutinovas (12 atk. k.) pridėjo 17 taškų.