A grupės rungtynėse Alessandro Magro auklėtiniai išvykoje varžovams nusileido tik po atkaklios kovos 84:89 (20:26, 21:27, 28:16, 15:20).

Žvaigždyną šią vasarą Tel Avive surinkusi „Hapoel“ ekipa namų rungtynes dėl karo veiksmų Izraelyje žaidžia Somokove (Bulgarija).

„Hapoel“ komandai buvęs Vilniaus „Rytas“ vedlys Marcusas Fosteris per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.) ir surinko -2 naudingumo balus.

„Hapoel“ į pergalę vedė Eurolygoje praėjusį sezoną žaidęs Jonathanas Motley – 16 taškų, 6 sugriebti kamuoliai, tiek pat rezultatyvių perdavimų ir 23 naudingumo balai. Mačo pabaigoje spindėjęs Patrickas Beverley pridėjo 14 taškų, 6 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus kamuolius ir 21 naudingumo balą.

Vilkus į priekį tempė Tre’Shawnas Thurmanas, sukratęs 29 taškus (3/3 dvit., 5/7 trit., 8/9 baud.).

Trečio kėlinio pradžioje „Hapoel“ pelnė 6 taškus be atsako ir susikrovė rekordinį pranašumą – 59:45, bet sostinės ekipa nesutriko ir pati atsakiusi 9 taškais iš eilės atsilikimą ištirpdė (57:60).

Lemiamą ketvirtį vilkai pradėjo sėkmingomis Mato Jogėlos ir Anthony Cowano atkarpomis, po kurių pavyko išsiveržti į priekį 77:73.

Lemiamu metu žodį tarė ilgus metus žaidęs P. Beverley, kuris dvi atakas iš eilės užbaigė tritaškiais ir likus žaisti dvi minutes nutolino „Hapoel“ – 86:80.

Vilkai vertėsi be Jeffery Tayloro. Kitas rungtynes Europos taurėje „Wolves Twinsbet“ žais spalio 8 d., kai namie priims Ulmo „Ratiopharm“ (2/0).

„Hapoel“: J. Motley 16, P. Veverley ir T. Ginatas po 14, I. Wainwrightas 13, J. Raglandas 11.

„Wolves Twinsbet“: T. Thurmanas 29, A. Cowanas 11, G. Brooksas 10.