Baskai ACB rungtynėse išvykoje paskutinėmis sekundėmis 81:79 (18:22, 20:20, 22:19, 21:18) palaužė turnyrinės lentelės kaimynus Tenerifės „Iberostar“ (17-5).

P. Henry pergalingą dvitaškį pataikė likus žaisti 30 sekundžių. Šeimininkai paskutinėmis sekundėmis du kartus spėjo atakuoti iš toli, tačiau metimai skriejo pro šalį.

R. Giedraitis per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį ir surinko 7 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų įmetęs Achille Polonara. „Iberostar“ komandai 17 taškų surinko Giorgi Šermadini.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)