Penktadienį Giedriaus Žibėno auklėtiniai po pratęsimo 104:94 antrąkart įveikė Kauno „Žalgirį“ ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-0.

„Viskas gerai, tiesiog sumušimas“, – ranka numojo Martynas Echodas rūbinėje, kuomet komandos medikas dėjo ledą ant aukštaūgio blauzdos.

Jis pats karštą penktadienio vakarą buvo viena kertinių figūrų, leidusių palaužti svečius iš Kauno. Aukštaūgis per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/11 dvit., 6/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

„Antrą kartą parodėme charakterį. Sezono metu prieš stiprias komandas sunkiai sekėsi sėkmingai sužaisti rungtynių pabaigas. Labai didžiuojuosi komanda, pasaka.

Pirmoje rungtynių pusėje daug kalbėjome su teisėjais, antroje pusėje žaidėme žymiai agresyviau. Išprovokavome daug varžovų pražangų, fantastiškai žaidėme.

Esame jauna komanda, bet gal jau subrendome, gal sezono metu prireikė tų skaudžių nesėkmių, kad finale laimėtume tas rungtynes“, – kalbėjo nuo suolo kilęs vidurio puolėjas.

Jis ne tik išsiskyrė puolime taškais, bet ir atkovotais kamuoliais po varžovų krepšiu (3).

„Visada mano toks žaidimas – puolime grumtis dėl kamuolių. Jaučiuosi labai energingas, turiu jėgų, tad ir kovoju. Matosi, varžovai kiek pervargę, o mes „šviežesni“.

Tiesiog demonstruojame savo žaidimą“, – kalbėjo M. Echodas.

Jis negailėjo pagyrų kapitonui Margiriui Normantui, kuris penktadienį demonstravo lyderystę: pelnė 26 taškus ir fiksavo 25 naudingumo balus.